Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

Главная/Новини, Новости/Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

14-тий Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці» провели 25 квітня в готелі «Апельсин» у Черкасах. Проект відбувся в межах пакту заради молоді — 2020.

Організаторами актуального заходу для молоді є CSR Ukraine, Фонд ООН у галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України. З поміж представників компаній, які завітали на захід були такі компанії: «Альфа-Банк Україна», «UKRSIBBANK BNP Paribas Group», ПАТ «Укрпошта», «Reikartz Hotel Group» та Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк».

На форумі також відбулася церемонія підписання «Пакту заради молоді — 2020» представниками черкаських компанії.

#Команда_мрії Молодіжний Центр разом волонтерами також долучилися до цього крутого проекту: стала інформаційним партнером форуму і допомагали організаторам впродовж усього часу проведення заходу.

З вітальним словом виступив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Макс Зеленський:

«Дуже приємно бути в цьому залі. На цьому місці колись стояв заступник міністра Олександр Ярема. Він висловив думку, що молодь це вже не майбутнє, а сьогодення. Молодь активізувалася в форматі бажань змін, а тепер ці бажання потрібно підкріпити мудрістю. Ми пропонуємо молодій людині альтернативу, де б вона могла реалізувати свій потенціал!»

Заступник директора Молодіжний Центр Оленка Левченко на форумі розповіла молоді та роботодавцям про діяльність, напрями роботи та ресурси Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Вона презентувала цікаві заходи та проекти, розповіла про роботу клубів за інтересами, можливості працевлаштування та проходження практики, фінансування соціальних проектів та актуальні події від Молодіжний Центр.

Також Оленка Левченко наголосила на можливостях відвідувати корисні зустрічі та тренінги, познайомитися з відомими людьми, представниками влади, бізнесу та громади.

Особливу зацікавленість учасників форуму викликав проект «Паспорт волонтера» та можливість міжнародних молодіжних обмінів.

Після презентацій роботодавців молоді люди вирішували кейси, які їм запропонували представники компаній, зокрема створювали будівлі банків із незвичних матеріалів, будували піраміди з паперу без використання будь-яких підручних засобів та продумували промоцію організації.

Молоді люди активно спілкувалися, обмінювалися навичками та досвідом і контактували з представниками компаній. За виконані завдання найактивніші учасники форуму для молоді отримали круті подарунки від роботодавці та унікальний шанс працевлаштування в компаніях-учасниках форуму!

Окрему подяку #Команда_мрії Молодіжний Центр висловлює Анна Аранжій і Тарас Деркач за професійну підготовку, організацію та проведення форуму «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»!
______________
Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей до 2020 року.

About the Author:

Оставить комментарий