Харківська школа архітектури оголошує конкурс

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Харківська школа архітектури оголошує конкурс

Харківська школа архітектури оголошує конкурс

Харківська школа архітектури оголошує конкурс для школярів 9-11 класів, у якому можуть взяти участь всі, хто хоче спробувати себе у архітектурі, інтер’єрі та дизайні.

Як ви уявляєте свій ідеальний, цікавий та зручний шкільний простір? Можливо, у вас є ідеї, як вдосконалити вашу їдальню, кабінет географії, спортивну зали чи навіть перепланувати ваш шкільний двір. Ми пропонуємо намалювати архітектурний проєкт простору школи своєї мрії, який може втілитися у життя.

ОПИС КОНКУРСНОГО ЗАВДАННЯ

Вам необхідно обрати місце у школі, яке ви хочете змінити. Це може бути будь-що — коридор, сходи, їдальня, кабінет чи шкільний двір, будь який простір, який ви хочете змінити та створити свій проект мрії.

Як можна по-іншому організувати цей простір? Які там можуть бути нові меблі та цікаві елементи? Що ви хочете зробити зі стінами, вікнами та стелею? Чим це місце буде особливим, веселим і цікавим для всіх школярів та вчителів? Яка нова ідея у цього простору? Ви вигадуєте наповнення цього простору, кольори, матеріали, меблі та об’єкти.

ОФОРМЛЕННЯ КОНКУРСНОГО ЗАВДАННЯ

Текстовий опис місця, яке ви обрали. Що там проходить зараз та як це приміщення використовується сьогодні.

Опис вашого проекту та пропозиції. Що б ви хотіли покращити, у чому полягає ідея, та чому це сподобається всім учням школи.

Ілюстрація вашого проєкту. Плани, малюнки того, що буде відбуватися, малюнки всіх ваших рішень, які можуть надати цілісне уявлення про ваш проєкт.

За вашим бажанням ви можете зробити об’ємну модель. З паперу, твердих матеріалів, пластика та інших матеріалів, які допоможуть розкрити ідею.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Оголошення конкурсу: 24.02
Електронна реєстрація 24.02 -30.04
Дедлайн подачі проєкту 31.05
Засідання жюрі конкурсу 08.06
Оголошення переможців 12.06

ВИНАГОРОДИ:

1 місце — сертифікат на навчання на програмі Бакалаврату ХША
2 та 3 місце — сертифікат на навчання на курсі Нульовий рік в Харкові або Києві
4-10 місце — сертифікат на проходження одного з курсів ХША.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися. Після реєстрації ви маєте час до 31.05, аби зробити свій проєкт та надіслати його до ХША.

Детальні умови щодо конкурсу та реєстрація учасників за посиланням: http://khsa.info/competition2020/

#kharkivschool

About the Author:

Оставить комментарий