Хто не може бути донором в проєкті #ТВОЯ_КРОВ_ВАЖЛИВА?

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости, Супергерої/Хто не може бути донором в проєкті #ТВОЯ_КРОВ_ВАЖЛИВА?

Хто не може бути донором в проєкті #ТВОЯ_КРОВ_ВАЖЛИВА?

Сьогодні поговоримо про те, хто не може бути донором в проєкті #ТВОЯ_КРОВ_ВАЖЛИВА. Якщо у тебе є один з цих пунктів, то ти, на жаль, не можеш здавати кров:

🔹 Інфекційні хвороби: СНІД та ВІЛ-інфекціїя; вроджений або набутий сифіліс; вірусні гепатити та позитивний результат дослідження на маркери вірусних гепатитів; туберкульоз та усі його форми; бруцельоз, сипний тиф, туляремія, лепра, хвороба Крейтцфельдта-Якоба; паразитарні хвороби: ехінококоз, токсоплазмоз, трепаносомоз, філяріатоз, ришта, лейшманіоз.

🔹 Соматичні захворювання

🔹 Злоякісні новотвори

🔹 Хвороби крові.

🔹 Органічні захворювання ЦНС.

🔹 Повна відсутність слуху і (або) мови.

🔹 Психічні захворювання.

🔹 Наркоманія, алкоголізм.

🔹 Серцево-судинні захворювання: гіпертонічна хвороба II — III ст., ішемічна хвороба серця, атеросклероз, атеросклеротичний кардіосклероз, облітеруючий ендоартеріїт, неспецифічний аортоартеріїт, рецидивуючий тромбофлебіт, ендокардит, міокардит, вади серця

🔹 Хвороби органів дихання: бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба, емфізема легень, обструктивний бронхіт, дифузійний пневмосклероз у стадії декомпенсації.

🔹 Хвороби органів травлення: ахілічний гастрит, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки.

🔹 Захворювання печінки і жовчних шляхів: хронічні захворювання печінки, у тому числі токсичної природи і неясної етіології калькульозний холецистит з повторюваними приступами і явищами холангіту, цироз печінки.

🔹 Захворювання нирок і сечовивідних шляхів у стадії декомпенсації: дифузні й вогнищеві і ураження нирок, сечокам’яна хвороба.

🔹 Дифузні захворювання сполучної тканини.

🔹 Променева хвороба.

🔹 Хвороби ендокринної системи у випадку порушення функцій і обміну речовин.

🔹 Хвороби лор-органів:озена, інші гострі і хронічні важкі гнійно-запальні захворювання.

🔹 Очні хвороби: залишкові явища увеїту (ірит, іридоцикліт, хоріоретініт), висока міопія (6 Д і більше), трахома, повна сліпота.

🔹 Шкірні хвороби: розповсюджені захворювання шкіри запального і інфекційного характеру. Псоріаз, еритродермія, екземи, червоний вівчак, пухирчасті дерматози, грибкові поразки шкіри (мікроспорія, трихофітія, фавус, епідермофітія) і внутрішніх органів (глибокі мікози), гнійничкові захворювання шкіри (піодермія, фурункульоз, сікоз).

🔹 Остеомієліт гострий і хронічний.

🔹 Оперативні втручання з приводу ампутації або резекції органа і трансплантації органів та тканин.

Якщо в тебе немає протипоказань — ти можеш стати донором вже 20 червня. Реєстрація за посиланням: forms.gle/AMnJK1L5Epkp5XPR7

About the Author:

Оставить комментарий