Інтерв’ю про громадську організацію ICITY CHE

Главная/Новини, Новости, Супергерої/Інтерв’ю про громадську організацію ICITY CHE

Інтерв’ю про громадську організацію ICITY CHE

Сьогодні в рубриці #ГО_в_Черкасах ми розповімо вам про громадську організацію icity.che в інтерв’ю з головою організації — Николай Максёма.

▫️Коли заснована ГО?

У серпні 2019 року. Спочатку була ідея просто створити сайт, що працює для інформування області та району щодо змін громадського бюджету, інфраструктури, а потім зрозуміли, що ця концепція переросте в щось більше.

▫️Скільки членів організації зараз?

Наразі їх вісім. Для тих, хто захоче створити свою громадську організацію: для того щоб ГО була юридично працездатною потрібно мінімум троє людей – один голова і два співзасновника, щоб кожен займався своєю справою – хтось екологією, а хтось інфраструктурою, наприклад.
Наша громадська організація це – ядро, яке збирає зацікавлених
людей-однодумців, які хочуть працювати на благоустрій міста.

▫️Чим займається та які маєте напрями діяльності?

Наша мета – благоустрій, інфраструктура, екологія та сучасні технології. Втім, не оминаємо і молодіжні та культурні ініціативи. У майбутньому хочемо діяти не лише для Черкас, а й для всієї області та районів.

▫️Як вступити у вашу ГО?

Потрібно мати активну позицію, щоб у тебе горіли очі до цієї справи. Важливо, щоб ти хотів щось змінювати і мати креативні ідеї. І, звичайно, заповнити потрібні документи та заяву на вступ. Ми збираємо однодумців. Тому якщо тебе цікавлять сучасні технології, арти на стіні, благоустрій твого міста – ласкаво просимо.

▫️Можете розповісти про найближчі плани ГО, якщо це не таємниця?

Звісно не таємниця. Плануємо:

🔹Провести гру Cash Flow – гра з фінансової грамотності.
🔹ICITY English Club – серія онлайн-зустрічей з волонтером Корпусу миру в Україні, де будемо практикуватися розмовляти англійською мовою на такі теми як – кафе, шопінг.
🔹Проєкт «Місто можливостей» про інфраструктуру Черкас та успішні реалізовані кейси із благоустрою в нашій країні та світі.

About the Author:

Оставить комментарий