Книги з фінансової незалежності

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Книги з фінансової незалежності

Книги з фінансової незалежності

💎Усі ми прагнемо фінансової незалежності. Однак, щоб дохід був стабільний, інколи потрібно добре попрацювати.😎

👉Тож пропонуємо вам ознайомитись із книгами, написаними людьми, які зуміли налагодити дружні зв’язки з грішми!💸

📕1. Ха-Юн Чанг “Економіка. Інструкція з використання”📖

Автор книги “Економіка. Інструкція з використання” Ха-Юн Чанг впевнений, що сама по собі економіка не є складною, і її зрозуміти може кожен. Тож ця книжка може стати для вас справжнім путівником в цей складний для нашої країни час.

На її сторінках Чанг відповідає на запитання чому одні люди бідні, а інші — багаті? Чи справді вся справа в тому, хто скільки працює? Як країна може досягнути успіху? та багато ін.

📘2. Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів”📖

Якщо ви лише збираєтесь розпочати власний бізнес, вам в нагоді стане книга “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів” Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі та Брейдена Ковіца. Завдяки їй ви зможете швидше знаходити правильні рішення, заощаджувати кошти та долати кризи.

Коли робота зупиняється, а результат потрібен вже і зараз, коли неправильний крок може загрожувати великим грошовим витратам — “спринтерська” методика допоможе вам уникнути багатьох промахів.

📗3. Ганс Пітер Тіль “Від нуля до одиниці”📖

Щоб ваша справа стала успішною і приносила прибуток, потрібно вміти прораховувати на кілька кроків вперед. Пітер Тіль, який створив платіжну систему PayPal, на сторінках книги “Від нудя до одиниці” ділиться порадами про те, на що варто покладатись, а чого краще уникати під час створення власно бізнесу. Окрім цього, він допомагає читачеві генерувати нові ідеї, на які до цього той міг не звертати уваги.

“Завдання людини — відшукати шляхи досягнення кращого майбутнього, роблячи крок від нуля до одиниці. Свіжі ідеї необхідні світу, інакше на прогресі можна поставити крапку”, — стверджує автор книги.

About the Author:

Оставить комментарий