Команда мрії

Home/Команда мрії

Олена Кудрявцева

Олена Кудрявцева

Активна, відповідальна, наполеглива

Розуміється на молодіжній роботі, волонтерстві, лідерстві, медіаграмотності та проектному менеджменті. Олена завжди йде до цілі та ніколи не зупиняється на досягнутому. Наша директорка не витрачає жодної хвилинки даремно, постійно подорожує, знайомиться з цікавими людьми та підвищує свої знання й навички у молодіжній сфері. Вона любить командну роботу та свою #Команду_мрії_МРЦ, генерує та втілює нові проекти, а також допомагає активістам реалізувати свої креативні ідеї. «Ми завжди відкриті до співпраці, допомоги та натхнення! Тому, реалізовуйте свої мрії з нами, бо Молодіжний центр — простір вашого розвитку!»

https://www.facebook.com/actioelen

Олена Левченко

л

Доброзичлива, позитивна, старанна

«Всі ми різні, проте всі рівні» — головний принцип роботи з молоддю та партнерами Молодіжного центру нашого заступника директора Центру. Олена захоплюється волонтерством і розвитком особистоті, відвідує тренінги та переймає позитивний досвід інших країн. Завжди відкрита до співпраці, готова підтримувати добрі справи та соціальні ініціативи молодих людей. Є тренером програми «Молодіжний працівник» від Мінмолодьспорт, ДІСМП і Програми розвитку ООН в Україні, а також курує «Клуб ВОЛОНТЕРІВ» у Молодіжному центрі. Тому, якщо вам необхідна фахова порада чи просто дружня розмова — звертайтесь!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010438305669

Олена Гаврильченко

лена

Відповідальна, комунікабельна, цілеспрямована

«Бачу ціль, не бачу перешкод!», – такий девіз по життю у нашого фахівця з інформаційно-консультативної роботи. Олена любить читати книжки, займатись волонтерством, саморозвитком та вишивати. Тому, якщо вам потрібен дружній співрозмовник щодо волонтерства, пошуку можливостей для розвитку чи рукоділля, звертайтеся до неї 😉

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009251852314

 

Валентина Піньковська

Валентина Піньковська

Креативна, добра, творча

Наш фахівець із соціальної роботи неперевершено створює візуальний контент та вміє добре ладити з людьми. Щоб досягати успіху, Валентина завжди дотримується правила: «Кращій спосіб почати робити – це перестати говорити і почати робити».

https://www.facebook.com/valentina.pinkovska

Дарія Снісаренко

Дарія Снісаренко

Розумна, сором`язлива, рішуча

Даша може впоратися з будь-яким складними задачами, особливо якщо вони стосуються цифр. Вона – наш бухгалтер. Чесна та порядна, завжди допоможе та пригостить солодким. Приходьте в гості 😉

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010576063787&ref=br_rs

Тетяна Жукович

Тетяна Жукович

Терпляча, працьовита, дружелюбна

Тетяна не тільки працює з документами, вона намагається не пропускати жодного цікавого заходу, де б могла поспілкуватися з молоддю. Вміє мотивувати й спрямовувати людей на правильний шлях.

https://www.facebook.com/tanichka.zhukovich