Олена Кудрявцева

Олена Кудрявцева

Активна, відповідальна, наполеглива

Розуміється на волонтерстві, лідерстві, медіаграмотності та проектному менеджменті. Олена завжди йде до цілі та ніколи не зупиняється на досягнутому. Наша директорка не витрачає жодної хвилинки даремно, постійно подорожує, знайомиться з цікавими людьми та підвищує свої знання й навички у молодіжній сфері. Вона любить командну роботу, генерує та втілює нові проекти, а також допомагає активістам реалізувати свої креативні ідеї.

https://www.facebook.com/actioelen

Володимир Панченко

Володимир Панченко

Веселий, амбітний, відкритий до співпраці

Захоплюється психологією, проектним менеджментом, освітою з прав людини та молодіжним парламентом. «Провести тренінг? Запросто. Організувати подію? Легко!», – це все характеризує Володимира. Він завжди допоможе в написанні проекту, створенні івенту та вирішенні проблем.

https://www.facebook.com/panchenko.volodymyr

Олена Гаврильченко

лена

Відповідальна, комунікабельна, цілеспрямована

«Бачу ціль, не бачу перешкод!», – такий девіз по життю у нашого фахівця з інформаційно-консультативної роботи. Олена любить читати книжки, займатись волонтерством, саморозвитком та вишивати. Тому, якщо вам потрібен дружній співрозмовник щодо волонтерства, пошуку можливостей для розвитку чи рукоділля, звертайтеся до неї 😉

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009251852314

 

Валентина Піньковська

Валентина Піньковська

Креативна, добра, творча

Наш фахівець із соціальної роботи неперевершено створює візуальний контент та вміє добре ладити з людьми. Щоб досягати успіху, Валентина завжди дотримується правила: «Кращій спосіб почати робити – це перестати говорити і почати робити».

https://www.facebook.com/valentina.pinkovska

Дарія Снісаренко

Дарія Снісаренко

Розумна, сором`язлива, рішуча

Даша може впоратися з будь-яким складними задачами, особливо якщо вони стосуються цифр. Вона – наш бухгалтер. Чесна та порядна, завжди допоможе та пригостить солодким. Приходьте в гості 😉

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010576063787&ref=br_rs

Тетяна Жукович

Тетяна Жукович

Терпляча, працьовита, дружелюбна

Тетяна не тільки працює з документами, вона намагається не пропускати жодного цікавого заходу, де б могла поспілкуватися з молоддю. Вміє мотивувати й спрямовувати людей на правильний шлях.

https://www.facebook.com/tanichka.zhukovich