Команда мрії

Главная/Команда мрії

Команда мрії

Олена Лісова

Активна, відповідальна, наполеглива

Розуміється на молодіжній роботі, волонтерстві, лідерстві, медіаграмотності та проектному менеджменті. Олена завжди йде до цілі та ніколи не зупиняється на досягнутому. Наша директорка не витрачає жодної хвилинки даремно, постійно подорожує, знайомиться з цікавими людьми та підвищує свої знання й навички у молодіжній сфері. Вона любить командну роботу та свою #Команду_мрії_МРЦ, генерує та втілює нові проекти, а також допомагає активістам реалізувати свої креативні ідеї. «Ми завжди відкриті до співпраці, допомоги та натхнення! Тому, реалізовуйте свої мрії з нами, бо Молодіжний центр — простір вашого розвитку!»

https://www.facebook.com/actioelen

Олена Левченко

Доброзичлива, позитивна, старанна

«Всі ми різні, проте всі рівні» — головний принцип роботи з молоддю та партнерами Молодіжного центру у нашого заступника директора. Олена захоплюється волонтерством і розвитком особистоті, відвідує тренінги та переймає позитивний досвід інших країн. Завжди відкрита до співпраці, готова підтримувати добрі справи та соціальні ініціативи молодих людей. Є тренером програми «Молодіжний працівник» від Мінмолодьспорт, ДІСМП і Програми розвитку ООН в Україні та фасилітатором програми від Британської Ради «Активні громадяни». Якщо вам необхідна фахова порада чи просто дружня розмова — звертайтесь!

https://www.facebook.com/Levchenko.Lenochka

Микола Максьома

Розумний, щирий, старанний
Єдиний і неповторний чоловік у нашій #Команді_мрії_МРЦ — Коля. Він фахівець з інформаційно-консультативної роботи, який вміє написати 1 000 і 1 пост за день, справжній майстер фотошопу та амбасадор наших сторінок фейсбуку та інстаграму. Захоплюється сучасними мультимедійними технологіями, має журналістську освіту, вміє презентувати себе і проекти. Ще не знайомі з ним? Тоді швидше до нас! 😉

Тетяна Долошицька

Добра, творча, відповідальна
Наш фахівець з інформаційно-консультативної роботи — надзвичайно мила і тендітна дівчина. Любить фотографувати та брати активну участь у соціальній частині життя.  Сяюча та позитивна, старанна та відповідальна, а ще трішки мрійниця 🙂 Вона вправно володіє англійською, вміє гарно танцювати та хоче зробити значний внесок у розвиток суспільства. А ще Танічка вважає, що самовдосконалення — перше правило хорошого працівника. Запрошуємо познайомитися! 😉

Наталія Неділько

Комунікабельна, уважна, впевнена
В #Команді_мрії_МРЦ є прекрасний фахівець із соціальної роботи, яка любить активний відпочинок, черпає натхнення від природи, а енергію від позитивних людей. Наталія мріє одного разу стати частиною якоїсь грандіозної події, а її життєве кредо: «Світ належить оптимістам»!