Команда мрії

Главная/Команда мрії

Команда мрії

Олена Левченко

Доброзичлива, позитивна, старанна

«Усі ми різні, проте всі рівні» — головний принцип роботи нашої заступниці директора. Олена захоплюється волонтерством і розвитком особистості. Завжди відкрита до співпраці, готова підтримувати добрі справи та соціальні ініціативи молоді. Є тренером програми «Молодіжний працівник» від Мінмолодьспорт, ДІСМП і Програми розвитку ООН в Україні та фасилітатором програми від Британської Ради «Активні громадяни». Якщо тобі потрібна порада чи просто дружня розмова — звертайся!

FB: https://www.facebook.com/Levchenko.Lenochka

Insta: https://www.instagram.com/olenka.levchenko/

Микола Максьома

Творчий, щирий, життєрадісний.
У Молодіжному Центрі виконує функції комунікаційного менеджера, співпрацює із партнерами та місцевими громадськими активістами. Організовує освітні, коучингові та психологічні проєкти для молоді.
Має журналістську освіту. Захоплюється сучасними мультимедійними технологіями, вміє презентувати себе та проекти.
Життєве кредо: «Якщо маєш бажання і віру, ти зробити все!».

Діана Олійник

Систематична, відповідальна, щаслива
У МРЦ займається контент-менеджментом та створенням заходів і проєктів у напрямах працевлаштування, розваг та SMM. Займається стретчингом, любить готувати їжу, дивитися серіали і проводити час з сім’єю та друзями.
Життєве кредо: «Любити людей і думати головою!»

Наталія Неділько

Комунікабельна, уважна, впевнена
У #Команді_мрії_МРЦ є менеджеркою соціальних та освітніх проєктів, а також івентів на тему сімейних цінностей. Любить активний відпочинок, черпає натхнення від природи, а енергію від позитивних людей. Наталія мріє одного разу стати частиною якоїсь грандіозної події, а її життєве кредо: «Світ належить оптимістам»!

Анна Фандєєва

Амбіційна, харизматична, турботлива
Створює мотиваційний простір для молоді. Організовує спічі для дівчат у сфері бьюті. Планує робити такі івенти і для хлопців. Обожнює подорожувати, бере участь у фотопроєктах, вивчає психологію.
Життєве кредо Анни: «Успіх — це не кінцевий результат, це Ваш шлях, який Ви пройшли для того, щоб бути успішним».

Олена Лісова

Активна, відповідальна, наполеглива

Розуміється на молодіжній роботі, волонтерстві, лідерстві, медіаграмотності та проектному менеджменті. Завжди йде до цілі та ніколи не зупиняється на досягнутому. Любить подорожувати, знайомиться з цікавими людьми та підвищує свої знання й навички у молодіжній сфері. Олена обожнюэ командну роботу та свою #Команду_мрії_МРЦ. Генерує та втілює нові проекти, а також допомагає активістам реалізувати свої креативні ідеї.

«Ми завжди відкриті до співпраці, допомоги та натхнення! Тому, реалізовуйте свої мрії з нами, бо Молодіжний центр — простір вашого розвитку!»

FB: https://www.facebook.com/actioelen

Inst: https://www.instagram.com/actioelen/

Костянтин Мірошниченко

Працьовитий, креативний, впертий

Розвиває національно-патріотичне виховання на Черкащині. Створює позитивну робочу атмосферу в колективі. З 17 років захоплюється черкаською політикою. Активний громадський діяч, що любить музичні фестивалі, спорт та комп‘ютерні ігри.

Життєве кредо: "Треба жити своїм життям, намагатися любити друзів та близьких і відпочивати".

FB: https://www.facebook.com/kostyantyn.mirosh

Inst: https://www.instagram.com/miroshnychenko.kostyantyn

Ірина Каракай

Активна, відповідальна, наполеглива

FB: https://www.facebook.com/karakai

Inst: https://www.instagram.com/_irynakarakai

Володимир Педько

Активний, відповідальний, наполегливий

FB: https://www.facebook.com/zintromin

Inst: