#Команда_мрії на лекції бізнес-курсу “MESH”

Главная/Новини, Новости/#Команда_мрії на лекції бізнес-курсу “MESH”

#Команда_мрії на лекції бізнес-курсу “MESH”

Представники #Команди_мрії Молодіжного Центру відвідали лекцію “Інструменти персонального брендингу”, яка відбулася сьогодні, 11 квітня, у Східноєвропейський університет економіки і менеджменту.
 
Унікальну лекцію в межах бізнес курсу “MESH” провела успішна тренерка з ораторського мистецтва та конферансьє – прекрасна Ірина Тітовська.
 
Вона розповіла учасникам про роботу над створенням власного бренду, особливості ведення соціальних мережах для формування власного іміджу та надала корисні практичні поради усім присутнім.
 
Також у межах заняття учасники мали змогу попрацювати в міні-групках, проаналізувати сторінки колег в соцмережах, визначити поширені помилки та зрозуміти, який імідж формує кожен з нас.
 
Після цього директорка Молодіжного Центру Олена Кудрявцева розповіла молодим активістам курсу про діяльність, напрями роботи та ресурси Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Вона представила цікаві заходи та проекти, розповіла про роботу клубів за інтересами, можливості для молоді, міжнародні обміни та актуальні події:
 
— тренінг Молодіжний працівник Черкащини, який відбудеться 22-24 травня в «Ambros Hub»
— форум Форум «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці» у Черкасах, який відбудеться 25 квітня в готелі «Апельсин» з 12.30 до 18.00.
 
Висловлюємо щиру подяку Оксана Медведева за запрошення та можливість презентувати діяльність #Команди_мрії Молодіжного Центру на такому крутому молодіжному проекті “MESH”.
Окрема подяка Ірині Тітовській за дієві інструменти та корисні практичні поради для створення власного бренду.

About the Author:

Оставить комментарий