Місця Черкащини, куди варто поїхати

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новини НГО, Новости/Місця Черкащини, куди варто поїхати

Місця Черкащини, куди варто поїхати

Черкащина — не лише Тарасова гора з її краєвидами, чи прогулянки уманською «Софіївкою». Ще є багато чудових місць, куди можна поїхати на вікенд, і які точно варті твоєї уваги.

🔹Тясминський каньйон у Кам’янці .
Дивовижне поєднання річки, каміння, лісу та степу, що утворює красивий пейзаж. Висота скель, яким близько двох мільярдів років, вражає. Тут можна влаштувати як пішу прогулянку, так і поплавати на човні поміж вікових скель. А ще в Кам’янці можна відвідати музей О. С. Пушкіна та П. Чайковського, що у свій час відпочивали в цих місцях.
🔹Зерноленд.
Пізнавально- туристичний комплекс, що розташований в селі Івківці Чигиринського району. Тут можна не лише побачити, а й випробувати на собі селянський побут сторічної давнини, наприклад, навчитися виготовляти папір зі звичайної кропиви, а також узяти участь у майстер-класах та долучитися до всіх етапів виготовлення хліба.
🔹Озеро Бучак, або ж Блакитне
Штучна водойма, утворена на місці котловану недобудованої ГАЕС, дуже схожа на карпатські гірські озера. Знаходиться поблизу с. Бучак, Канівського району. Через забарвлення його полюбили фотографи, режисери багатьох фільмів, а також художники з України і з-за кордону. А ще місцевість навколо озера має дуже давню та цікаву історію. Тут знаходили сліди древніх поселень та культур.
🔹Палац Даховських
Унікальна споруда, про існування якої довгий час не згадували. Він був збудований польським магнатом у XIX столітті в стилі англійського замку доби Середньовіччя. Місцезнаходження: с. Леськове, Монастирищенського району. Окрім споглядання архітектури палацу, можна прогулятися парком, що розташований неподалік і де росте чимало рідкісних рослин. Також там же варто побачити ставок із рукотворним острівцем, який місцеві називають Островом Кохання.

Якщо ти вже мав змогу відвідати згадані місця — ділись своїми враженнями у коментарях!

About the Author:

Оставить комментарий