Місяць здоров’я пройде у вищих закладах освіти Черкащини, які змагатимуться за міні-гранти

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Місяць здоров’я пройде у вищих закладах освіти Черкащини, які змагатимуться за міні-гранти

Місяць здоров’я пройде у вищих закладах освіти Черкащини, які змагатимуться за міні-гранти

22 квітня 2019 розпочалася програма «Healthy Challenge», яка має на меті поширити здоровий спосіб життя серед студентства, яку ініціюють CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

Ця пілотна програма проходитиме протягом квітня-травня у чотирнадцяти освітніх закладах Одеської, Дніпропетровської, Черкаської та Миколаївської областей.

Команди закладів позмагаються у реалізації міні-проектів на тему фізичної активності, раціонального харчування, репродуктивного та ментального здоров’я.

За результатами три найактивніші університети та три коледжі отримають міні-гранти у розмірі 130 000 грн, які підуть на розвиток здорового способу життя в закладі (облаштування спортивно-оздоровлювальних просторів, закупівля спортивного обладнання, освітні матеріали тощо).

«Розвиток потенціалу та сприяння більш здоровому способу життя молоді – пріоритет роботи Фонду ООН у галузі народонаселення. Healthy Challenge – нова ініціатива, яка дозволить студентам реалізувати цікаві та здорові проекти в їхніх навчальних закладах» — зауважив Павло Замостьян, заступник представника UNFPA в Україні.

За словами Марини Саприкіної, Голови правління Центру «Розвиток КСВ», головні зміни розпочинаються з себе. Саме ця філософія закладена в проект Healthy Challenge, який демонструє, що все в наших руках. «Якщо хочеш змінити щось то можна сісти і чекати, а можно активно проводити час і отримувати подарунки для свого закладу. Як і роблять учасники Healthy Challenge. Проект — для лідерів і про лідерів», — сказала вона.

Партнери програми: Міністерство молоді та спорту України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ініціатива Teenergizer.
Більше про ініціативу та активності учасників пілотної програми на сайті healthy-challenge.in.ua та на фейсбуці www.facebook.com/HealthyChallenge2019. Офіційний хештег Програми — #HealthyChallenge2019

Довідка:
CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.
Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні:www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

About the Author:

Оставить комментарий