Молодіжний простір волонтерський табір «Будуємо Україну разом» в Золотоноші

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости, Супергерої/Молодіжний простір волонтерський табір «Будуємо Україну разом» в Золотоноші

Молодіжний простір волонтерський табір «Будуємо Україну разом» в Золотоноші

Хей, друже, а ти знаєш де представники #Команда_мрії_МРЦ побували в пятницю, 12 липня?

Розповідаємо: наші Оленка Левченко та Микола Максьома відвідали мальовниче місто Золотоноша, де саме зараз створюють молодіжний простір волонтерський табір «Будуємо Україну разом». Представники #МРЦ розповідали активістам Будуємо Україну Разом — БУР про діяльність та ініціативи Молодіжний Центр. Також разом із #Командою_мрії до учасників проекту завітала і фахівець із соціальної роботи Elena Shchadnova.

На початку Elena Shchadnova запропонувала учасникам обрати по одній метафоричній карті до кожної позицій, зокрема: «ставлення до себе», «до світу» та «до інших людей». Потім охочі розповідали, чому обрали саме ці карти, і мали змогу почути аналіз та отримати невеличкі поради.

Оленка Левченко презентувала роботу Молодіжний Центр, розповіла про мету, напрями, діяльність, ресурси та можливості центру. Особливе зацікавлення в учасників викликали міжнародні обміни, ресурси і проекти для молоді, зокрема «Skills Lab: Вламсна справа».

До речі, наступне заняття «SMM-просування та створення сайту» відбудеться вже завтра, 16 липня. Тренінг проведуть досвідчені спеціалісти Ірина Коваль та Anastasiya Negoda.

Після презентації Молодіжний Центр Оленка Левченкозапропонувала активістам створити малюнки і таким чином звізуалізувати власні принципи, а потім розповісти про них аудиторії.

Наостанок представники #Команда_мрії_МРЦ подарували активістам Будуємо Україну Разом — БУР на чолі з Ann Ivanovaяскраві наклейки та креативні розмальовки від Молодіжний Центр.

About the Author:

Оставить комментарий