Молодь проти ВІЛ/СНІД!

Главная/Новини, Новини НГО/Молодь проти ВІЛ/СНІД!

Молодь проти ВІЛ/СНІД!

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Ця хвороба, точніше система ураження імунітету, яку породжує ВІЛ, як відомо є невиліковною. Станом на 2013 рік у Черкаській області зареєстровано 5245 випадків ураження ВІЛ у тому числі 1739 хворих на СНІД.

Працівник МРЦ, Діана Тяско поділилась своїм баченням проблеми: «Люди з ВІЛ-СНІД залишаються на узбіччі соціуму. Давно усталені стереотрипи про те, що хворі на СНІД — це лише наркозалежні, повії та непостійні партнери, мають бути зруйновані. Адже, якщо глибше пізнати проблему ВІЛ-СНІД, то відкриваються й інші випадки зараження — це передача вірусу від матері новонародженим, зараження через переливання донорської крові з ВІЛ та ін.»

Саме для того, щоб побороти неприйняття громадою ВІЛ-позитивних і було проведено акцію 1 грудня. Протягом вечора біля Європейської площі наші волонтери роздавали перехожим інформаційні листівки, засоби індивідуального захисту закоханим та збирали кошти на лікування ВІЛ-позитивних людей.

Також організатори, фонд «Від серця до серця», надали можливість кожному охочому безкоштовно пройти тест на ВІЛ, ведучі закликали глядачів та перехожих бути солідарними з хворими на ВІЛ-СНІД та допомогти їм морально та матеріально.

Хворі не є безнадійними, адже людина зі СНІДом може прожити довге й щасливе, корисне для держави життя, нам просто потрібно їх підтримати. Людині з ВІЛ можна проходити профілактичне лікування, яке убезпечить її від хвороб, котрі атакують ослаблений імунітет.

Ми бажаємо вам не хворіти та жити повним життям, а якщо ви сумніваєтесь у стані власного здоров’я, то краще перестрахуйтеся.

У „Черкаському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом” вас радо зустрінуть та проконсультують, тут також безкоштовно тестують на наявність ВІЛ.

Олена Кудрявцева,

фахівець з інформаційно-консультативної роботи

About the Author:

Оставить комментарий