Молодіжний Центр переїхав в новий двоповерховий «Будинок мрії»

Главная/Анонс, Новини, Новости/Молодіжний Центр переїхав в новий двоповерховий «Будинок мрії»

Молодіжний Центр переїхав в новий двоповерховий «Будинок мрії»

Учора в #Команди_мрії, волонтерів та активістів Молодіжний Центр був дуже насичений і відповідальний день!
Так, завдяки допомозі та підтримці надійних друзів і волонтерів МРЦ нам вдалося переїхати в новий двоповерховий довгоочікуваний #Будинок_мрії!

Насправді за цим рішенням стояла довготривала робота усієї команди: створення дизайн-проекту нового приміщення від Анна Небесных, планування переїзду та підготовка до нього усієї команди Молодіжного центру Елена КудрявцеваОленка ЛевченкоЕлена БабенкоДар’я ДенисенкоTanya DoloshickaМикола Максьома, які кілька тижнів пакували численні речі Молодіжного Центру, що назбиралися за 12 років існування Молодіжний Центр.
Завдяки особистій підтримці Макс Зеленський, нам вдалося їх надійно перевезти.

Окрему подяку за допомогу хочеться висловити заступнику директора з виховної роботи Черкаський Політехнічний Технікум Сергій Сердюк та команді крутих хлопців-волонтерів Роман Сакалош, Даня Ковальчук, Ігор Пипка, Олександр Корнієнко, Ярослав Чорномор, Паша Ховайба та Андрій, які підставили Молодіжний Центр свої міцні чоловічі плечі, завдяки чому всі речі вдалося швидко завантажити в машину та перевезти в нову будівлю.

Також ми надзвичайно вдячні нашим дивовижним дівчаткам-практиканткам Алёна Спиркина та Sveta Shevchenko та крутій волонтерці Катя Озіран, які весь цей час були разом з нами, допомагали пакувати речі і підтримували в усіх починаннях.

Друзі, дякуємо, що Ви завжди з нами! Ми віримо у Вашу підтримку і сподіваємося, що з кожним днем завдяки спільним зусиллям #Команди_мрії, наших друзів і партнерів, волонтерів та активістів наш Молодіжний Центр буде й надалі розвиватися і ставати все кращим і кращим!

About the Author:

Оставить комментарий