Можливості для молоді у серпні

Главная/Анонс, Новини, Новости/Можливості для молоді у серпні

Можливості для молоді у серпні

😉 Hey, guys

🔗 Ділимося з вами неймовірно крутими можливостями для молоді у серпні:
 Стипендія на участь у TED Conference у Ванкувері
Компанія «TED» заснувала програму, для того щоб зібрати разом молодих першопрохідців з різних галузей, які проявили надзвичайні досягнення і мужність 🔝. 20 осіб зможуть узяти участь у TED Conference у Канаді. Всі витрати, пов’язані з конференцією, будуть покриті 💸.

Організатори оплачують 💲: авіапереліт економ-класом; трансфер до місця проведення конференції і назад; харчування; проживання.

Де: Ванкувер (Канада) 🇨🇦
Дедлайн: 27 серпня 🖊

 The Banting Postdoctoral Fellowships Program
Стипендіальна програма на постдокторські дослідження в Канаді надає стипендії для молодих науковців як з Канади, так і з інших країн, які сприяють економічному, соціальному і дослідницькому зростанню Канади 📍.

 Умови: обсяг стипендії – $ 70 000 на рік, тривалість стипендії – 2 роки
 Коли, де: протягом 2020 року, Канада
🔗 Дедлайн: 18 вересня

Camargo Core Program
Безкоштовна резиденція для науковців та митців з усього світу 🎨. Формат: відібрані учасники з усього світу житимуть у мальовничому місці на сході Франції, де матимуть простір для думок, ідей та нових проєктів. В аплікаційний формі учасники мають описати ідею проєкту, який вони хочуть реалізувати, перебуваючи в резиденції. Це може бути книга, фільм, твір мистецтва, дослідження. В рамках програми учасники відвідуватимуть панельні дискусії і тренінги 🔎.

📍 Умови: участь безкоштовна; кожен учасник буде отримувати $ 250 на місяць; переліт і проживання оплачують організатори.
🇫🇷 Коли, де: тривалість програми – 6-11 тижнів; осінь 2020 року – 8 тижнів (8 вересня – 3 листопада); весна 2021 року – 6 тижнів (23 лютого – 6 квітня), 8 тижнів (23 лютого – 20 квітня), 11 тижнів (23 лютого – 11 травня); Франція.
🔖 Дедлайн: 1 жовтня

 Vilnius Young Leaders Meeting
Eastern Europe Studies Centre оголосив конкурс заявок на школу молодих лідерів у Вільнюсі. Школа фокусується на усуненні загроз, що їх створює дезінформація, неправдиві новини, пропаганда, і спрямована на підвищення соціальної стійкості суспільства. Щоб вирішити ці проблеми, програма школи задіює метод обміну досвідом та уроками. 🗣 До триденної програми входять зустрічі та дискусії з відомими експертами, які ведуть боротьбу з дезінформацією 💻.

📎 Крім можливості зустрітися і повчитися, учасники отримають: проживання з 16 по 20 жовтня (4 ночі у двомісному номері); харчування; оплату трансферу туди й назад; візову підтримку в разі потреби. 📝 Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму англійською, зберегти її у форматі «Word» і надіслати організаторам на імейл eesc0216@gmail.com

📌 Умови: участь безкоштовна; учасникам покривають усі витрати на період проведення школи.
🇱🇹 Коли, де: 17-19 жовтня 2019 року, Вільнюс (Литва)
🔗 Дедлайн: 12 серпня

Інформація з https://studway.com.ua/category/diem/

About the Author:

Оставить комментарий