Найбільші громадські організації України і чим вони займаються

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости, Супергерої/Найбільші громадські організації України і чим вони займаються

Найбільші громадські організації України і чим вони займаються

Сьогодні розповімо тобі про найбільші молодіжні громадські організації України. Їх проєкти приносять користь суспільству, а представники активно змінюють дійсність у нашій країні на краще.

Українська Волонтерська Служба.

Кредо організації: «Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще!», а місія ‒ формувати культуру волонтерства та взаємодопомоги в Україні.

Разом із Міністерством молоді та спорту й «Волонтерами ООН» УВС розробила перший в Україні курс із волонтерського менеджменту та всеукраїнську програму «Агенти Волонтерства».

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ).

Готує молодих лідерів, популяризує проактивність, громадську свідомість та підтримує молодіжні ініціативи. Орієнтир ГО − суспільство загального добробуту на принципах свободи, справедливості та взаємодопомоги. Організація має широку діяльність: захист прав, неформальна освіта, культура та мистецтво, благодійність, екологічна свідомість, міжнародні можливості та молодіжний активізм.

Соціал-демократична Платформа (СД Платформа).

Займається створенням нової якості політичного життя в Україні, щоб подолати розрив між багатими та бідними. Бореться з безробіттям та популізмом, відстоює соціальну справедливість, право на гідну працю та сталий розвиток. Географія діяльності охоплює всю країну.

Teenergizer.

Учасниками цієї організації є тінейджери. Її заснувала дівчинка-підліток Яна Панфілова з позитивним діагнозом ВІЛ від народження. Організація проводить тренінги у школах, де розповідає, що таке ВІЛ, шляхи його передачі, а також розповідає про можливість тестування. Загалом «Teenergizer» виконує ту роботу по допомозі дітям з ВІЛ, якої колись не вистачало засновниці Яні.

 «Let’s do it, Ukraine».

Діє в 24 областях України та є частиною міжнародного руху за екологію та чистоту планети «Let’s Do It World», що об’єднав вже 180 країн та майже 20 мільйонів учасників. Є офіційним організатором всесвітнього прибирання «World Cleanup Day» в Україні.

 «Ізоляція».

Розвиває сучасну українську культуру. Працює в трьох напрямах: мистецтва, освітніх програм і проєктах із активізації Української креативної спільноти. Наприклад, висвітлює теми Донбасу у виставках і проєктах та здійснює промоцію сучасної української культури за кордоном.

About the Author:

Оставить комментарий