Нові грантові можливості для організацій громадянського суспільства

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Нові грантові можливості для організацій громадянського суспільства

Нові грантові можливості для організацій громадянського суспільства

📣Нові грантові можливості для організацій громадянського суспільства
🤩Якщо ви саме шукаєте джерело фінансування для вашого проекту, наша нова добірка грантів – це те, що вам потрібно.📣

Конкурс проектів збереження природи та очищення її від пластику

🔹Європейська асоціація охорони навколишнього середовища (EOCA) запрошує подавати пропозиції проектів очищення природних об’єктів (узбереж, річок, озер, лісів, схилів тощо) від пластику та їх збереження. Дедлайн – 30 листопада 2019 року.

Навчання та 200 000 гривень для енергетичного розвитку громад

🔸ГО «Екоклуб» за підтримки Посольства Норвегії в Україні шукає активні громади для участі у проекті «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)». Дедлайн 1 грудня 2019 року.

Прийом заявок на гранти на виробництво відео «Бути 20-річним: молоді активісти»

🔹Проект «Відкрита медіа платформа» (Open Media Hub (OMH)), який фінансується ЄС, запрошує журналістів подати заявку на підтримку виробництва серії соціальних відео на тему: «Бути 20-річним: молоді активісти». Дедлайн – 1 грудня 2019 року.

Конкурс заявок на туристичні гранти STEP

🔸Європейський культурний фонд (ECF) запрошує подавати заявки на туристичні гранти для підтримки митців, мистецьких критиків та агентів культурних змін, які подорожують Європою та її околицями задля сприяння розвитку солідарнішого і справедливішого суспільства. Дедлайн – 2 грудня 2019 року.

Грантовий конкурс IWCK 2020

🔹Міжнародний жіночий клуб Києва (МЖКК) оголошує грантовий конкурс 2020 року. Дедлайн – 8 грудня 2019 року.

Перша ґрантова програма для підтримки міських проєктів від Urban Space 500

🔸Urban Space 500 запускає першу ґрантову програму для підтримки міських проєктів. Ціллю програми є підтримка ініціатив, які ставлять на меті сталий розвиток міста та покращують якість життя в Києві, а також залучають місцеву громаду до активної участі у міському житті. Дедлайн – 15 грудня 2019 року.

Конкурс на виконання Цілі сталого розвитку 7 від компанії British Petroleum

🔹Як збільшити частку відновлюваної енергії до 2030 року? Компанія British Petroleum оголошує конкурс «Lead 2030 Challenge for SDG 7». Його мета – виявлення та підтримка інноваційних рішень в галузі відновлюваної енергії з потенціалом збільшення її частки у глобальному енергетичному балансі. Дедлайн – 5 січня 2020 року.

Конкурс мікропроектів Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

🔸Стартував конкурс мікропроектів Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у сфері культурно-історичної та природної спадщини, орієнтований на неприбуткові організації трьох країн. Дедлайн – 15 січня 2020 року.

Відкрито виклик заявок «Інновації заради миру та справедливості» 2020 року

🔹Питання цьогорічного виклику – яким чином переміщеним особам отримати доступ до доступних та якісних послуг важливих для їх безпеки та добробуту? Дедлайн – 31 січня 2020 року.

👉Детальніше читайте ТУТ: https://gurt.org.ua/news/grants/56888/

About the Author:

Оставить комментарий