Новий Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Главная/Новини, Новини НГО, Новости/Новий Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Новий Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Хочемо поділитися з тобою новиною, частиною якої є молодіжний центр та представники #Команда_мрії_МРЦ.

Зараз розроблений та зареєстрований новий Закон України «Про основні засади молодіжної політики», що надасть молоді ще більше підтримки та ефективних інструментів для пошуку себе, а також участі в громадському та політичному житті нашої країни.

У ньому передбачені такі основні новації, що вдосконалять молодіжну політику України та адаптують її до сучасних реалій і потреб молоді:

🔹 Активна участь молоді у формуванні політики. Таким чином ідеї та пропозиції молоді будуть враховані на всіх етапах ухвалення рішень.
🔹 Інфраструктура молодіжної роботи сприятиме розбудові та створенню нових місць, де молодь зможе з користю провести вільний час. Такими місцями можуть бути як молодіжні центри, простори та хаби, так і частини інших установ, наприклад, частина приміщення бібліотеки чи закладу освіти чи культури.
🔹 Новий підхід до фінансування молодіжних ініціатив. Проєкти, установи і навіть фізичні особи, що задіяні у сфері молодіжної політики, буде підтримувати Український молодіжний фонд. Окрім цього передбачена й інституційна підтримка молодіжних організацій.

Дізнатися про закон більше ти можеш ТУТ

 

About the Author:

Оставить комментарий