Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030

Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova продовжує роботу щодо розроблення Стратегії розвитку державної політики у молодіжній сфері до 2030 року, орієнтованої на пошук і впровадження більш ефективних механізмів по роботі з молоддю, для молоді та за участі молоді.

До цього процесу прагнуть залучити усі зацікавлені сторони, зокрема представників інститутів громадянського суспільства та установ, що працюють з молоддю, у тому числі молодіжних центрів, бізнес-сектору, роботодавців, партійні організації, а також молодь з усіх регіонів України, яка має активну громадянську позицію та бажання долучатися до процесу розробки та прийняття рішень, які стосуються молоді.

З метою формування пропозицій до Стратегії за участі широкого кола експертів ініційовано проведення серії дискусій, в ході яких відібрані учасники зможуть вплинути на формування порядку денного та пріоритетних напрямів молодіжної політики України до 2030 року, надавши свої ідеї та пропозиції до Стратегії.

Пропонують розпочати відвертий діалог на тему: «Молодь в Україні на зламі першої та другої чвертей століття». Подискутувати, задати сміливі питання і надати чесні відповіді.

Кого чекають організатори? 
представників міст, сіл, ОТГ, установ та інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю, зокрема молодіжних центрів, політичних партій, консультативно-дорадчих органів, органів виконавчої влади, що працюють з молоддю, обласного та місцевого рівнів, та просто активну молодь з різних регіонів України.

У разі виявлення бажання взяти участь у заході, необхідно заповнити аплікаційну форму:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwpihGzi9zs-nDy…/viewform…

Обговорення відбудуться:
11/05, м. Львів (запрошуються учасники з Волинська, Закарпатська, Тернопільська, Івано-Франківська та Львівська області);

13/05, м. Кам’янець-Подільський (Запрошуються учасники з Хмельницькоі, Рівненська, Чернівецька, Вінницька, Житомирська);

15/05, м. Одеса (запрошуються учасники з Запорізька , Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, АР Крим);

17/05, м. Київ (запрошуються учасники з Київ, Сумська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська області);

20/05, м. Слов’янськ (запрошуються учасники з Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська).

Організаторами заходу відшкодовуються витрати за проїзд відібраних учасників.

Телефони для отримання детальної інформації:
287-24-57/ 097-518-45-56 / krav4enko2011@ukr.net – заступник директора департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорт Кравченко Олеся;

063-593-03-73 / llyubomudrova@unicef.org — Лілія Любомудрова, ЮНІСЕФ
063-120-91-80 / richard.gerts@gmail.com — Річард Герц, ЮНІСЕФ.

Пам’ятай, твоя думка важлива!

About the Author:

Оставить комментарий