Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030

Главная/Новини, Новости/Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030

Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030

Представники #Команда_мрії Молодіжний Центр долучилися до обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030. Захід відбувся в Пластовий Вишкільний Центр міста Буча.

Обговорення провели у форматі «світового кафе». Усього було 5 стратегічних столів, за кожним із яких був закріплений фасилітатор і працювало 10 представників молоді.

«Важливо, щоб ми долучалися до тих пріоритетів, які нам пропонує ООН. «Модель участі» − це вдалий приклад такого інструменту. Такожможна використовувати дані «U-Report». Це ті дві речі, завдяки яким можна розвивати молодіжну політику в Україні!», − зазначив Ричард Герц − консультант з залучення молоді та партнерства глобального молодіжного проекту U-Report Ukraine.

Дискусійний раунд тривав 20 хвилин, після чого учасники пересідали за інший стіл та приймали нові виклики для обговорення, зокрема визначали проблеми та шукали їх можливі шляхи розв’язання в таких сферах:

• Освіта і компетенційний розвиток, зайнятість, доступ до соціальних ліфтів;
• Цінності, етика праці, громадянські компетенції, розвиток суб’єктності;
• Демографія, міграція, народжуваність;
• Здоров’я, здоровий спосіб життя, гармонійний розвиток, ментальне здоров’я;
• Інклюзія, можливості для вразливих груп, права людини.

«Ми провели ряд регіональних сесій. Перша з них відбулася у Львові, а наступна запланована у Слов’янську. Далі будемо розробляти стратегію і пропонувати її державі. При цьому плануємо поєднувати онлайн та офлайн-інструменти. Дуже важливо, щоб такі обговорення відбувалися для молоді та разом з молоддю!», − наголосив заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Після обговорення напрацьовані учасниками пропозиції пообіцяли передати аналітикам Мінмолодьспорту, які їх опрацюють і враховуватимуть у процесі створення Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року.

 

About the Author:

Оставить комментарий