Обласна премія для молоді

Обласна премія для молоді

Обласну премію для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики області на суму 3 000 грн запроваджено з метою залучення молоді до соціально активної діяльності.

Щорічно премія присуджується наказом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА на підставі рішення комісії до Дня молоді.

На здобуття премії свою кандидатуру може подати молода людина до 35 років, яка проживає на території Черкаської області, зробила вагомий внесок у розбудову молодіжної політики області та є соціально і громадсько активною особою.

Кандидатів на здобуття премії (1 особа з району, міста) висувають місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації за погодженням з райдержадміністрацією, виконкомом міської ради міста обласного значення та подають щороку до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА такі документи:

1. клопотання про присудження премії;
2. характеристика кандидата на здобуття премії;
3. копія паспорта;
4. копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
5. перелік досягнень за минулий рік 2018 рік;
6. рекомендаційні листи від організацій та установ;
7. заява кандидата на здобуття премії про дозвіл використання його персональних даних, відповідно до Закону України від 01.06.2010 № 2297- VI ,,Про захист персональних даних“.

Контактна особа від управління – Валентина Тихоненко (0472) 63 85 59.

About the Author:

Оставить комментарий