Офіційне відкриття молодіжного простору «Саме Час» в місті Кам’янка

Главная/Новини, Новости, Супергерої/Офіційне відкриття молодіжного простору «Саме Час» в місті Кам’янка

Офіційне відкриття молодіжного простору «Саме Час» в місті Кам’янка

Сьогодні представник Молодіжного Центру Микола Максьома відвідав офіційне відкриття нового Молодіжний простір «Саме час» у місті Кам’янка.
Ініціатор та керівник проєкту Антон Юрченко представив і привітав усіх, хто допомагав у створенні простору. Після цього учасників пригощали на святковому фуршеті з нагоди свята.
Наш Микола Максьома привітав активістів із відкриттям молодіжного простору та передав подарунок від #Команда_мрії_МРЦ – набір для чаювання/кавування з нагоди його відкриття:
«Команда Молодіжного Центру завжди радіє, коли на Черкащині з’являються нові простори, які допомагають молоді розвивати свій потенціал. Віримо, щоМолодіжний простір «Саме час»» стане одним із таких успішних кейсів у нашій області – місцем для об’єднання однодумців, спільної реалізації ідей та втілення корисних суспільних ініціатив!», – зазначив він, а також розповів присутнім про напрями діяльності, проєкти та розвиток Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.
Ще одним спікером став Юлиан Крицак, який представив Національна Молодіжна Рада України — НМРУ — NYCUkraine, її діяльність та презентував європейські молодіжні цілі.
Насамкінець для охочих організатори провели екскурсію містом і славнозвісним Тясминським каньйоном!

About the Author:

Оставить комментарий