Основні правила тайм-менеджменту

Главная/Новини, Новини НГО, Новости/Основні правила тайм-менеджменту

Основні правила тайм-менеджменту

Мрієш додати в добу ще декілька годин? Тобі потрібна не магія, а просто спробувати дотримуватися основних правил управління часом.

🔹Правило 1. Плануй.
Заведи щоденник і щодня пиши список справ, які потрібно зробити. Навпроти виконаного завдання став відмітки.
🔹Правило 2. Розрізняй основне від другорядного.
Важливо визначити, які справи важливіші, і саме їх потрібно виконати в першу чергу. Спеціалісти також радять спочатку виконати найбільш неприємну роботу — тоді вона не «висітиме» у твоїх думках і не завадить виконанню інших завдань.
🔹Правило 3. Слідкуй за часом.
Важливо на кожну справу виділяти певний проміжок часу. Якщо ставити собі певні рамки, то набагато легше буде виділити час для іншої роботи.
🔹Правило 4. Зосереджуйся на одній справі.
Насправді, якщо розосереджувати свою увагу на кілька справ одночасно, то жодна з них не буде зроблена нормально, та ще й буде витрачено більше часу, аніж у випадку їх почергового виконання.
🔹Правило 5. Намагайся уникати «крадіїв часу».
До таких відносяться соцмережі, поштова скринька, інтернет-сайти. Звісно, важко не піддатися спокусі, коли працюєш за комп’ютером переглянути, чи хтось тобі не написав. Але це дуже відволікає від основної роботи.
Сподіваємося, що ці правила стануть тобі у нагоді і допоможуть розподілити свій час так, щоб і продуктивно працювати, і ефективно відпочивати.

About the Author:

Оставить комментарий