Останнє заняття в межах проекту «Skills Lab: Власна справа»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Останнє заняття в межах проекту «Skills Lab: Власна справа»

Останнє заняття в межах проекту «Skills Lab: Власна справа»

Останнє шосте заняття в межах проекту «Skills Lab: Власна справа» відбулося 23 липня в Молодіжний Центр. Про розвиток та масштабування бізнесу розповіли мегацікаві спікери Елена Семенихината Валентин Марковский

Замість запланованих чотирьох годин заняття тривало близько восьми годин. Учасники не відпускали спікерів, ставили багато запитань та тренувалися презентувати свої бізнес-ідеї.

На початку виступила спікер проекту «Skills Lab: Власна справа», засновниця компанії FoodHacker Елена Семенихина. Вона розповіла про переваги здорового харчування, етапи створення та розвитку власного бізнесу, делегування повноважень, командну роботу, індивідуальний підхід до кожного із клієнтів, конкуренцію, труднощі та перемоги на шляху до власної справи.

«Ви повинні самі повірити у свій успіх. Не бійтеся ставити перед собою грандіозні цілі!», − наголосила Елена Семенихина.

Також спікерка розповіла про амбітні плани масштабування власної справи, цілі та перспективи розвитку бізнесу:

«Зараз ми змінюємо підхід і систему обслуговування наших клієнтів. Ми створюємо сайт, де людина сама зможе обирати ту їжу, яка їй до вподоби, і формувати власне меню на кожен день. Також ми прагнемо масштабувати бізнес і пропонувати наш продукт в інших містах України», − зазначила Елена Семенихина.

Засновник мережі Любимый Город Валентин Марковский розповів учасникам проекту про важливі моменти ведення власного бізнесу, фінансове планування, особистий бренд та особливості франшизи (договір комерційної концесії).

«Гроші мають працювати, тому успішні бізнесмени розширюють свій бізнес, масштабуються або відкривають новий!», − наголосив Валентин Марковский.

Публікуємо корисні поради від Валентин Марковский, які знадобляться, у процесі розвитку вашого бізнесу:
• Ваша ціль повинна вас шокувати!
• Працюйте над якістю продукту в першу чергу, інакше він «не вистрелить»
• Дуже часто упаковка продукту може бути важливішою, ніж сам продукт
• Усі процеси, які роблять ваш бізнес успішним, мають бути детально описані та зрозумілі навіть для дітей. Відповідей повинно бути більше ніж запитань!
• З великими компаніями працювати довго і важко, але перспективно
• «Люди вірять людям, купують у людей і люди людям продають!»
• Розповідайте історію про себе та свій продукт
• «Люди хочуть купувати менше, щоб економити і купувати більше!»
• Франшиза – це найшвидший спосіб розвивати бізнес, якщо у вас є хороший продукт
• SMR-система – це спосіб не втратити жодного клієнта (можна використовувати системи «amoCRM» та «Бітрікс24»)
• Краще заплатити за просте, ніж навчати персонал складному
• Для того, щоб не втратити клієнтів потрібно приділяти їм увагу та знаходити індивідуальний підхід до кожного
• Люди рухають ваш бізнес вперед! Не жалкуйте грошей на дизайнера і гарну упаковку. Знайдіть людину, роботи якої вам дуже подобаються та надихають
• Шукайте справжніх фахівців та створіть якісну команду. Ви не закриєте своїми компетенціями всі позиції. Шукайте ідейних членів команди та однодумців
• Створіть унікальний продукт та оригінальний опис до нього
• Заглиблюйтесь у все, що вам потрібно і постійно підвищуйте свої кометенції!

Насамкінець учасники тренувалися презентувати власні бізнес-проекти і намагалися зрозуміло донести свої ідеї до аудиторії. Аудиторія та спікери надавали фідбек, давали слушні поради щодо вдосконалення презентацій та бізнес-ідей.

 Нагадуємо, закриття проекту та презентація бізнес-ідей учасників відбудеться вже завтра, 25 липня.

 Проект «Skills Lab: власна справа» відбувається за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine та за підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України з Молодіжний Центр.

#CSRUkraine #UNFPA #CareerHub #SkillsLab #Команда_мрії_МРЦ#Черкаси

About the Author:

Оставить комментарий