Підбірка казкових місць для зимового вікенду

Главная/Анонс, Новини, Новости/Підбірка казкових місць для зимового вікенду

Підбірка казкових місць для зимового вікенду

😉 Друзі, зима уже на порозі, а ви й досі не обрали куди поїхати на вихідні? Ловіть підбірку казкових місць для зимового вікенду 👇
 Гоголівські місця
У Полтавській області знаходиться знаменита Диканька з оповідання Гоголя «Ніч перед Різдвом» 📖. Якщо спогади про цю чудесну містерію викликають у вас теплі почуття, то зимова поїздка в це місце має бути точно запланована!
 Палацово-парковий ансамбль у Сокиринцях
Прекрасний старовинний палац і англійський ландшафтний парк з озерами, парковими спорудами і скульптурами є справжньою пам’яткою садово-паркового мистецтва минулого, перлиною архітектурно-ландшафтного намиста України 🏰.
 Музей-замок Радомисль
Для тих, хто хоче зробити свій зимовий відпочинок неповторним, це місце варто обов’язково відвідати. Екскурсія в замок Радомисль змусить відчути себе героєм справжньої середньовічної казки 👑.
 Пуща-Водиця
Хочете наповнити свій зимовий відпочинок романтичним настроєм? Тоді не втрачайте часу – швидше вирушайте зі своєю половинкою в подорож на трамвайчику №12 🚋. Милуватися засніженими краєвидами таємничого лісу, тримаючи в руках чашку гарячої кави або пряного глінтвейну – що може бути краще в морозний день?
 Львівська казка
У вашому розпорядженні Площа Ринок, куди, будьте впевнені, з’їдеться добра частина України, щоб як слід насолодитися місцевими гастрономічними принадами .
 Український Гоґвортс
Хотілося потрапити у модерний Відень, але не має можливості поїхати? То не менш прекрасний український аналог – Чернівці. Є у цього міста родзинка, яка магічно притягує до міста і це – Чернівецький університет 🕍. Цей заклад має надзвичайно багату історію і є одним із найстаріших університетів України, і подейкують, що в університетському парку до залізничного вокзалу веде підземний хід.
 Замок із мультфільму
Якщо пам’ятаєте мультфільм «Крижане серце», то здається Ельза жила саме тут. Мукачівський замок Паланок взимку стає сніжним королівством  і є осередком легенд. З 1993 року приміщення Мукачівського замку займає історичний музей і картинна галерея.

🔗 Джерело: https://www.ukraine-is.com

About the Author:

Оставить комментарий