Підбірка найцікавішого від АфішаDaily

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Підбірка найцікавішого від АфішаDaily

Підбірка найцікавішого від АфішаDaily

💃Щоб люди не страждали від нудьги в самоізоляції, багато інтернет-сервіси на час карантину зробили безкоштовним доступ до книг, серіалів, концертам і курсам. 😘Сайт АфішаDaily зібрав найцікавіше: ось як можна залишитися здоровим, добре провести час і заощадити.

👉ЩО МОЖНА ПОЧИТАТИ?

📖📕«Альпіна»
«Альпіна» відкрила в своєму додатку безкоштовний доступ до 70 книг по промокодом GIFT_STAYHOME . Радимо почати з «Півгодини музики» Лялі Кандаурової, «Максимального репоста» Бориса Козловського (якраз дізнаєтеся, як не вестися на фейки про коронавірус) і біографію Шекспіра. Промокод працює і в додатку «ЛітРес» .

📖📙Bookmate
Bookmate відкриває безкоштовний доступ до книг видавництв «Гараж» , Individuum , Popcorn Books і «Новое литературное обозрение» . Почніть з «Епохи атракціонів» Пепперштейна, «Моїй доісторичної сім’ї» Карін Бойс, «Назви мене своїм ім’ям» Асіман і подорожніх нотаток Олександра Стесіна, не пошкодуєте.

📖📗MyBook
Сервіс MyBook по промокодом STAYHOME дарує сидить в самоізоляції місяць стандартної підписки — тут навіть неясно, з чого почати радити, це все-таки 150000 книг, явно є з чого вибрати.

👉ДЕ МОЖНА ПОВЧИТИСЯ?

🧐Bang Bang Education
Школа сучасного дизайн-освіти Bang Bang Education на місяць відкрила доступ до 46 курсів «Дизайн-бібліотеки» для самостійного навчання. Всього безкоштовно доступні 400 годин відеолекцій — подивитися їх все вийде, тільки якщо витратити по 12 годин на день.

🧐GeekBrains
Освітній сервіс GeekBrains на час карантину відкриває доступ до курсів. Замість промокодом потрібно зареєструватися та відповісти на кілька запитань про вірус.

🧐«Нетологія»
Освітня онлайн-платформа «Нетологія» на місяць відкрила безкоштовний доступ до бібліотеки відеокурсів про маркетинг, бізнесі і дизайні по промокодом STAYHOME

🧐LinguaLeo
Онлайн сервіс для вивчення англійської в честь карантину пропонує місяць преміум-передплати за все за рубль (далі — за звичайною ціною).

👉ВПОРЯДКУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ

💎Down Dog
Під час самоізоляції треба не забувати про фізичну активність — наприклад, зайнятися йогою. Творці програми Down Dog зробили свої додатки безкоштовними до 1 квітня.

💎WhipCake
Мотиваційний сервіс WhipCake до 1 квітня надає всім користувач безкоштовний преміум-аккаунт: можете не батон на вимушеному карантині, а згадати мета, яку давно відкладали, і почати до неї рухатися.

About the Author:

Оставить комментарий