Підбірка незвичайних і креативних книг

Главная/Новини, Новости/Підбірка незвичайних і креативних книг

Підбірка незвичайних і креативних книг

👉 Друзі, ловіть підбірку незвичайних і креативних книг:
📖 Дірява книга
Американський письменник Джонатан Сафран Фоер вирішив наочно показати, що таке гіпертекст. Тому його нова книга під назвою «Tree of Codes» уся дірява.

📖 Куховарська книга від IKEA
Компанія IKEA стверджує, що «зроблене вдома – краще». Як ілюстрацію цього свого принципу вона навіть випустила куховарську книгу «HOMEMADE IS BEST», всі рецепти в якій зображені в стилі інструкцій зі складання модульних меблів IKEA.

📖 Тривимірний алфавіт
Усі знають, що найкраще світ пізнається в ігровому режимі. Ось і алфавіт найкраще вчити, як виявляється, за допомогою тривимірної абетки ABC3D.

📖 Тунельна книга
У письменника, як і в кожної людини, що працює за комп’ютером, може розвинутися «тунельний синдром». Мабуть, страждає на нього людина, яка створила книгу Tunnel Vision, де поміщено розповідь про тунель, що сполучає Нью-Йорк і Нью-Джерсі, його історію та сучасність. Дуже наочно вийшло.

📖 Тривимірні книги від Бенжаміна Лакомба (Benjamin Lacombe)
Французький художник-ілюстратор Бенжамін Лакомб робить справжні, тривимірні книги, кожен розворот яких радує читача новими об’ємними чудесами. На сьогодні він вже створив дизайн для таких всесвітньо відомих творів як «Піноккіо», «Мадам Баттерфляй», «Аліса в Країні Див».

📖 Куховарська книга, яку потрібно запекти в духовці
Зазвичай спочатку відкривають куховарську книгу, а потім духовку, щоб запекти там що-небудь, вичитане на сторінках книги. Але хорватські книговидавці вирішили вивернути цей процес навиворіт. Вони створили куховарську книгу під назвою Well Done, яку потрібно спочатку запекти у фользі в духовці, щоб на її сторінках з’явилися рецепти страв.

🔗 Джерело: https://vsiknygy.net.ua/neformat/12219/

About the Author:

Оставить комментарий