Початок нового проекту для збереження здоров’я молодої родини

Главная/Новини/Початок нового проекту для збереження здоров’я молодої родини

Початок нового проекту для збереження здоров’я молодої родини

Робоча зустріч щодо створення проекту по репродуктивному здоров’ю молодої родини “Людина від самого початку” відбулась 10 вересня в молодіжному Центр за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
До заходу долучились представники державних та громадських організацій, що опікуються питаннями здорового способу життя, планування сім’ї та запобігання небажаної вагітності.
Основна мета зустрічі – напрацювання ідей, рекомендацій та заходів по розвитку проекту, залучення до нього фахівців із різних структур, визначення конкретної цільової аудиторії та формування плану дій для його успішної реалізації.
Перша зустріч відбулася у невимушеній атмосфері, де учасники обмінювалась власним досвідом роботи з молоддю у цій темі, ділились контактами фахівців, пропонували своє бачення для досягнення бажаної мети. 


Одна із учасниць представила свій проект «Правда про жіноче здоров’я», який спрямований на просування фактів і формування прогресивного громадського погляд на питання жіночого здоров’я, репродукції, розладів настрою і поведінки в різні періоди життя жінки.

Спільні зусилля активістів зможуть посилити результат над обома проектами, тож було вирішено зібратися наступного разу 20 вересня о 12.00 на круглому столі в межах проекту «Правда про жіноче здоров’я». Зустріч відбудеться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 66 (приміщення ЧОЄФ “Турбота поколінь Хосед Дорот”). 


Чекаємо всіх охочих і запрошуємо долучитись до нашої робочої групи!За деталями звертайтесь до Оленка Левченко або пишіть на нашу електронну адресу: mrc.ck.ua@gmail.com 

About the Author:

Оставить комментарий