Показ документального фільму «Жінка в полоні»

Главная/Анонс, Відео, Можливості для молоді, Новини, Новости/Показ документального фільму «Жінка в полоні»

Показ документального фільму «Жінка в полоні»

📣Друзі, запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні», який відбудеться 30 липня о 17:00 в кінотеатрі Мультиплекс (Дніпроплаза). Захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Показ фільму відбудеться одночасно в 24 областях України.

🗣Анотація фільму: 

«Жінка в полоні» — це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться, як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

👀Зазначимо, щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

💬За даними Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року в Україні від ситуацій повязаних з торгівлею людьми постраждало 230 000 українців.
Фільм демонструватиметься в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, яка організована Міністерством соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації „Кампанія А21” в Україні.

👉Отримати паперові квитки на перегляд фільму можна:

— у Черкаському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Благовісна, буд. 170, каб. 41;
— у Черкаському міському центрі зайнятості населення за адресою: вул. Гоголя, буд. 330, каб. 201;
— 30 липня під час вуличної акції з 10 до 12:00 біля ТРЦ «Любава» та ТРЦ «Будинок торгівлі»;
— а також, звернувшись за телефоном 063 217 44 27 або на електронну адресу smaryna1985@gmail.com (для електронного запрошення).

💫Заходи в межах всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми проводяться Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, БО «Від серця до серця», обласним та міським центрами зайнятості населення, обласним та міським центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

About the Author:

Оставить комментарий