Показ фільму «Заборонений»

Главная/Новини, Новости/Показ фільму «Заборонений»

Показ фільму «Заборонений»

Друзі, учора представники #Команда_мрії_МРЦ Олена Кудрявцева, Елена Бабенко та Микола Максьома відвідали показ фільму «Заборонений» в кінотеатрі Україна та поспілкувалися з творцями та головним героєм фільму.

Це художня повнометражна картина про вольове протистояння жорстокій радянській системі, життя та загадкову смерть відомого українського поета-шістдесятника Василя Стуса.

Проект цього фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Його зйомки розпочалися ще 29 квітня 2018 року. У всеукраїнський прокат кінокартина вийшла 5 вересня цього року.

Події фільму розгортаються в останні дні життя відомого українського поета в 1985 році з постійними флешбеками, що повертають глядача в минуле героя.

Драматичними є сцени суду та перебування поета у таборі суворого режиму. Окремою лінією проходить любовна історія стосунків та сімейного життя Василя Стуса та Валентини Попелюх.

Після завершення показу фільму всі охочі мали змогу поспілкуватися та поставити свої запитання режисеру та продюсеру фільму та зробити круті фото з Дмитром Ярошенком − актором, який зіграв Василя Стуса.

Команду Молодіжний Центр надзвичайно вразив цей драматичний історичний фільм про одного із найяскравіших представників українського дисидентського руху! Дякуємо усім, хто долучився до створення цієї кінокартини та давайте підтримувати наше українське кіно разом!

About the Author:

Оставить комментарий