Представники Молодіжного центру взяли участь у засіданні координаційної ради з національно-патріотичного виховання

Главная/Новини, Новини НГО/Представники Молодіжного центру взяли участь у засіданні координаційної ради з національно-патріотичного виховання

Представники Молодіжного центру взяли участь у засіданні координаційної ради з національно-патріотичного виховання

16 травня на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля відбулось засідання ради з національно-патріотичного виховання.

Долучилися й депутати обласної ради, представники національних, молодіжних та громадських рухів, науковці.

Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру – директор Олена Кудрявцева та фахівець з інформаційно-консультативної роботи Максим Щербаков – представили актуальні стипендіальні програми та гранти, що сприяють реалізації української молоді в просторі європейського суспільства та розвитку самого суспільства. Серед актуальних нині можливостей – Програма Посольства США в Україні, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва, Програма ЄС – «Creative Europe», Британська рада в Україні, Платформа розвитку громад суспільства, Малі проекти Посольства Королівства Нідерландів – Матра-KAP, гранти Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Європейська молодіжна фундація.

Рада затвердила план роботи на 2017 рік. Зокрема, присутніх поінформували про проведення низки фестивалів, що відбудуться влітку. Серед них: «VIRA FEST», «Холодний Яр – фестиваль нескореної нації», «ШеFest», військово-цивільний проект «Холодноярська Проща».

Наступне засідання Ради заплановано на 14 червня 2017 року.

About the Author:

Оставить комментарий