Презентація можливостей ЧОМРЦ

Главная/Новини, Новости/Презентація можливостей ЧОМРЦ

Презентація можливостей ЧОМРЦ

😉 Друзі, сьогодні, 30 жовтня в Молодіжний Центр провели інформативну презентацію наших можливостей та напрямів діяльності для студентів Черкаський комерційний технікум.

👉 Наші Оленка Левченко та Elena Lisova представили активістам роботу Молодіжний Центр, розповіли про напрями роботи, про волонтерську та громаську діяльність та корисні ресурси Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

📌 Оленка Левченко розповіла про цікаві заходи та проекти, про роботу клубів за інтересами та актуальні події, зокрема:
 Державотворчий проект «Що я можу зробити для України», який протягом року мотивує молодь до громадської та політичної активності, усвідомлення молоддю проблем оптимізації державного устрою в Україні та свою роль у їх вирішенні;
 Навчальну гру для молоді «Країна Гідності»;
 Проект «День кар’єри», де були представлені локації роботодавців.
 Шевченківський пленер «Тараса пензлі оживають» для молодих художників та поетів з усієї Україні, що відбувається в с.Шевченкове на Черкащині.
 Проекти для стрімкого розвитку бізнесу та кар’єри «Skills lab: власна справа», «Skills lab: успішна кар’єра».
 Національно-патріотичне виховання та діяльність Патріотичне виховання Черкащини.

📍 Далі наша Elena Lisova розповіла про мегакрутий проект «Паспорт волонтера» та можливості для молоді. Для наших активістів, волонтерів, друзів #Команда_мрії_МРЦ — це можливість отримувати бонуси за суспільно-корисну діяльність від наших надійних партнерів: FoodHacker, Пейнтбол. Черкаси, Questroom, Медея Краса та багато інших.

🗣Реєстрація на Паспорт волонтера ТУТ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeOWfs-PVLhcWEbs-…/viewform
🔥Заповнюй і приєднуйся!)

📣 Також Оленка Левченко проанонсувала круті події, які відбудуться незабаром в Молодіжний Центр. А саме «Кіномарафон жахів», який відбудеться 31 жовтня і вечірка з нагоди Halloween, що відбудеться 1 листопада. Детальніша інформація на нашій сторінці. Тому не зволікай 🤩

 

About the Author:

Оставить комментарий