Можливості Молодіжного ресурсного центру презентували в Черкасах

Главная/Новини, Новости/Можливості Молодіжного ресурсного центру презентували в Черкасах

Можливості Молодіжного ресурсного центру презентували в Черкасах

Інформативна презентація можливостей та напрямів діяльності Черкаського молодіжного ресурсного центру провели для студентів Черкаського комерційного технікуму 30 жовтня в Черкасах.

👉 Директорка МРЦ Олена Лісова разом із заступницею Оленою Левченко представили активістам роботу Молодіжний Центр, розповіли про напрями роботи, про волонтерську та громаську діяльність та корисні ресурси установи.

📌 Олена Левченко розповіла про цікаві заходи та проєкти, про роботу клубів за інтересами та актуальні події, зокрема:

 Державотворчий проект «Що я можу зробити для України», який протягом року мотивує молодь до громадської та політичної активності, усвідомлення молоддю проблем оптимізації державного устрою в Україні та свою роль у їх вирішенні;
 Навчальну гру для молоді «Країна Гідності»;
 Проект «День кар’єри», де були представлені локації роботодавців.
Шевченківський пленер «Тараса пензлі оживають» для молодих художників та поетів з усієї Україні, що відбувається в селі Шевченкове на Черкащині.
 Проекти для стрімкого розвитку бізнесу та кар’єри «Skills lab: власна справа», «Skills lab: успішна кар’єра».
Національно-патріотичне виховання та діяльність організації «Патріотичне виховання Черкащини».

📍 Далі наша Олена Лісова розповіла про мегакрутий проект «Паспорт волонтера» та можливості для молоді. Для наших активістів, волонтерів, друзів #Команда_мрії_МРЦ — це можливість отримувати бонуси за суспільно-корисну діяльність від наших надійних партнерів: «FoodHacker», «Пейнтбол. Черкаси», «Questroom», салон «Медея» та багато інших.

🗣Реєстрація на Паспорт волонтера ТУТ: https://docs.google.com/ Заповнюйте і приєднуйтеся!)

📣 Також Оленка Левченко проанонсувала круті події, які відбудуться незабаром в Молодіжному Центрі. А саме «Кіномарафон жахів», який проведуть наші партнери 31 жовтня та вечірка з нагоди свята «Halloween», що відбудеться 1 листопада. Детальніша інформація на нашій сторінці.

About the Author:

Оставить комментарий