Презентація освітнього проекту «Відкривай Україну» відбудеться в Молодіжному Центрі

Главная/Анонс, Конкурс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Презентація освітнього проекту «Відкривай Україну» відбудеться в Молодіжному Центрі

Презентація освітнього проекту «Відкривай Україну» відбудеться в Молодіжному Центрі

Друзі, Команда_мрії Молодіжний Центр запрошує Вас на презентацію освітнього проекту «Відкривай Україну», який відбудеться 10 квітня о 17:00 в Молодіжному ресурсному центрі (вул. Смілянська 23, оф. 26). «Відкривай Україну» — це освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України. У новому сезоні проекту беруть участь 3000 українських шкіл.

Захід сприятиме створенню успішного середовища для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом і в місті.
 
Проект відбудеться в 4 етапи:
І етап – командоутворюючий;
ІІ етап – проектний, командна робота над розробкою презентаційного проекту;
ІІІ етап – регіональний півфінал, визначення регіональних переможців;
ІV етап – фінал, визначення переможців проекту «Відкривай Україну».
 
У Черкасах, 8 червня 2019 року, заплановано проведення півфіналу – «Фестиваль освітніх інновацій», у якому візьмуть участь близько 1000 учасників.
 
16 команд з Черкаської та Кіровоградської області на різноманітних локаціях презентуватимуть свої проекти, а журі будуть їх оцінювати.
 
Приходь, ми чекаємо саме на тебе 10 квітня о 17:00 в Молодіжний Центр (вул. Смілянська 23, оф. 26).
 
P.S.: Це чудова можливість привернути увагу абітурієнтів та учнівської молоді з різних областей до Вашого навчального закладу чи організації. 😉

About the Author:

Оставить комментарий