Шукаємо координатора проекту «Відкривай Україну» на Черкащині

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Шукаємо координатора проекту «Відкривай Україну» на Черкащині

Шукаємо координатора проекту «Відкривай Україну» на Черкащині

Презентація проекту «Відкривай Україну» відбулася учора, 10 квітня, у Молодіжний Центр. На зустріч завітали представники різних освітніх закладів міста.

Ініціатором креативного заходу в Черкасах стала стала Світлана Пустова – івент-менеджер Освітній проект «Відкривай Україну», яка детально розповіла про кожен з етапів проекту, його місію та важливість для дітей та молоді.
 
На початку презентації учасники познайомилися та розповіли декілька слів про себе, власну діяльність та захоплення.
Потім обговорили локацію для проведення заходу, проведення фестивалю «Відкривай Україну», який відбудеться 8 червня в 13 регіонах України, зокрема і в наших Черкасах!
 
Друзі, саме зараз дуже важливо обрати координатора проекту. Тому запрошуємо до цієї важливої місії активних та цілеспрямованих черкащан.
Ми шукаємо координатора для проекту «Відкривай Україну» в Черкасах. Для Вас це крута можливість проявити себе та спробувати власні сили в суспільно корисній організаційній роботі!)
 
“Відкривай Україну” – це найбільший освітній гейміфікований проект, який об’єднав понад 200 українських міст. Команда розбудовує мережу власних регіональних центрів. Увесь навчальний процес проходить через гейміфіковану онлайн-платформу www.vidkruvai.com.ua
 
Мета ініціативи – допомогти у формуванні нової генерації соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді.
Проект передбачає, що учні з 7 до 11 класу формують команду та обирають собі вчителя серед шкільного складу. Разом вони спершу утворюють та реалізують суспільно важливу ідею шкільного рівня, а надалі працюють над створенням міської суспільної ініціативи.
 
Сам проект проходить в декілька етапів, результат кожного з яких є важливим ресурсом для початку наступного:

І ЕТАП – шкільний – підлітки об’єднуються в команди, аналізують проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проекту на рівні школи.

II ЕТАП – міськийсам факт реаліізації шкільного проекту є перепусткою до наступного міського етапу. Ті, хто перейшов до ІІ етапу, досліджують проблематику міста шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект. Разом з експертами діти шукають шляхи вирішення важливих суспільних проблем.

ІІІ ЕТАП – півфінал 8 червня 2019 року –  результатом півфіналу стане визначення 24 команд (по одній в кожній області), які поїдуть представляти свої регіони до Києва на передостанній етап проекту.

ІV ЕТАП – фінальні заходи 9-13 вереснявизначення переможців проекту «Відкривай Україну».

V ЕТАП – пітчинг переможців перед Національним Журі. Серед 6 команд буде відібрано 3, які відправляться в освітню подорож закордон і які з набутими знаннями отримають підтримку бізнес-менторів в Україні для реалізації третьої стадії своїх задумів у своїх містах та ОТГ.

VІ ЕТАП – закриття фестивалю в Палаці Спорту 14-15 вересня, яке буде складатися із виставки та концерту.

About the Author:

Оставить комментарий