Програма «Активні громадяни» в Молодіжному Центрі

Главная/Анонс, Конкурси, Можливості для молоді, Новини, Новини НГО, Новости/Програма «Активні громадяни» в Молодіжному Центрі

Програма «Активні громадяни» в Молодіжному Центрі

Британська Рада в Україні (British Council Ukraine) та Черкаський обласний Молодіжний Центр​ запрошують до участі у навчанні за програмою «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ», що відбудеться 18-19 липня з 10.00 до 17.00 у Молодіжному ресурсному центрі (Хрещатик 193).

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Проект стартував в 2009 році та реалізується більше, ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів, які є рушіями реформ у своїх громадах.

Тож, якщо ви маєте ідеї для розвитку вашого міста чи громади, приходьте на тренінг та розкажіть про них. Це може бути ідея, на зразок «як створити патріотичне графіті на стінах багатоповерхівок», «як популяризувати природні та екологічні джерела енергії серед громадян Черкас», «як створити воркаут-майданчик» та інше.

Ми допоможемо вам стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ідеї та ініціативи у життя та розкажемо про можливість здобути фінансування на свій соціальний проект від Британської Ради до 15 000 грн.

Коли: 18-19 липня з 10:00 до 17:00.
Де: вул. Хрещатик 193.
РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ :
https://goo.gl/forms/c5NnSzzLXZUCGDrp1
Контактна особа: Оленка Левченко (+38 068 582 4386)
Чекаємо всіх охочих!

About the Author:

Оставить комментарий