Результати перевірки Черкас на доступність

Главная/Новини, Новости/Результати перевірки Черкас на доступність

Результати перевірки Черкас на доступність

Уже знаємо результати перевірки Черкас на доступність для маломобільних груп населення від Рейтинг доступності міст України «Тостер» та команди Доступно.UA.

#Команда_мрії_МРЦ з нетерпінням чекала на цю інформацію, адже ми та наші волонтери також доклали зусилля до перевірки нашого міста. Кожне місто отримало свої бали за різними критеріями.

🔹 Громадський транспорт.

Черкаси утримують лідерство в сфері доступності громадського транспорту – 25,96%. Більше лише в Івано-Франківська. Показник у цій категорії – співвідношення низькопідлогового транспорту до його загальної кількості. Водночас усі міста мають спільне слабке місце – маршрутки.

🔹 Аптеки: де поправити здоров’я?

Тут Черкаси разом із Сумами на третьому місті – менше 18%. Це все ще дуже мало, якщо врахувати, що в нашому законодавстві є норма, що забороняє працювати аптеці, якщо вона є недоступною для маломобільних груп населення.

🔹 Велодоріжки: крути педалі у правильну сторону.

Черкаси, Тернопіль і Полтава зараз на роздоріжжі. У нашому місті є трохи інфраструктури, але її все ще недостатньо, щоб вирішити: продовжуємо її розвивати чи зупиняємося.

🔹 ЦНАП.

Центри надання адміністративних послуг
Черкас отримали більше 50% можливих балів. За цим критерієм маємо достойне друге місце після Чернігова, у якого 65%.

🔹 За деякими показниками як «Юстиція», «Соціальне таксі», «Медицина» та «Поліція» міста продемонстрували таку собі «одностайність»:

◽️ Маломобільним групам населення навряд вдасться самостійно потрапити до центральних будівель РАЦСу.
◽️ Функція з перевезень людей з інвалідністю працює в усіх перевірених містах, окрім Кам’янця-Подільського..
◽️ Жодне місто не має більше ніж на 50% безбар’єрної центральної лікарні.

Загалом, за результатами перевірки ми в трійці лідерів. Втім, Черкасам потрібно ще багато працювати над вдосконаленням доступності інфраструктури для маломобільних груп населення.

About the Author:

Оставить комментарий