Що таке дебати?

Що таке дебати?

👉Сьогодні поговоримо про гру, яку поважає більшість політиків, громадських діячів та людей, робота яких безпосередньо пов’язана зі спілкуванням, впливом на суспільну думку та відстоюванням власної позиції. Так, це командна рольова інтелектуальна гра дебати!

Її суть полягає в тому, що команда має аргументовано доводити певну тезу, представляти свою позицію, висловлювати власні аргументи «за» чи «проти», а інша група учасників спростовує її, натомість прагне довести власну думку та переконати глядачів і опонентів у власній правоті. Гру оцінює суддя або колегія суддів, які визначають переможця в раунді.

Дебати – доволі демократичні, адже передбачають чесність, рівність можливостей, повагу до опонента, толерантність і, одночасно, критичне мислення.

Партнери Молодіжний Центр − представники громадської організації Платформа Громадських Діалогів − регулярно практикують проведення дебатів та навіть створили власний дебатний клуб.

Тож, якщо ти хочеш навчитися відстоювати власну позицію і прагнеш прокачати свої ораторські здібності та вміння аргументувати, приєднуйся та слідкуй за оновленнями на офіційних сторінках організації Платформа Громадських Діалогів.

About the Author:

Один комментарий

  1. Оксана 22.09.2020 в 20:59

    — Как я могу Вас поблагодарить? — О, сумки денег станет предостаточно! Для меня Ваша публикация оказалась бесценной!

Оставить комментарий