Сервіси для вивчення англійської

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новини НГО, Новости/Сервіси для вивчення англійської

Сервіси для вивчення англійської

Є безліч способів, як прокачати свій рівень англійської. Один із них – використання спеціальних сервісів і додатків. Ми підготували для тебе добірку найбільш популярних та безкоштовних:
🔹Duolingo
Окрім використання на ПК, можеш завантажити додаток на телефон чи планшет. З ним зможеш вивчати англійську поступово: від окремих слів до цілих речень. Кожен урок має невеличкий граматично-лексичний коментар.
🔹Lingualeo
Сервіс для вивчення мови в форматі гри. Ти подорожуватимеш по саванні з другом Лео, якого треба щодня годувати. Зробити це можеш через виконання завдань, що відповідають твоїм інтересам та рівню англійської. Формати навчання різноманітні: тексти, відео та аудіоматеріали, інтерактивні вправи з повторенням, індивідуальний словник, тренування для запам’ятовування слів та граматики.
🔹Learning English від BBC
Відомий у світі сервіс для вивчення англійської мови та культури. Навчання проводять як професійні викладачі, так і волонтери з різних країн, які діляться власним досвідом. Навчання відбувається за рівнями в форматі курсів через перегляд відео та виконання вправ.
Фішка сервісу полягає у тренуванні пам’яті. Щодня 5-15 хв тренуватимеш раніше вивчені слова, а також вивчатимеш порцію нових. Ти можеш обирати вже готові набори слів для вивчення чи створювати власні.
🔹Lyrics Training
Якщо ти меломан, можеш поєднувати приємне з корисним. Цей сайт допоможе тобі вивчати англійську за допомогою пісень. Там ти можеш обрати будь-який відеокліп та рівень складності, а далі будеш ознайомлюватися з текстом пісні та вставляти пропущені слова. Радимо цей сервіс, якщо хочеш позмагатися з друзями у знанні пісень та вмінні співати.
👉Якщо хочеш вивчати англійську ще більш неформально, через спілкування та в дружній компанії, приєднуйся до нашого клубу «English Speak Up».
▪️Зустрічаємося 15 лютого (понеділок) о 18:00.
▪️Місце незмінне – Молодіжний центр (вул. Хрещатик, 193).

About the Author:

Оставить комментарий