#Stop_Sexting: протидій булінгу, шантажу та сексуальній експлуатації в інтернеті

Главная/Новини, Новости, Потрібна допомога, Супергерої/#Stop_Sexting: протидій булінгу, шантажу та сексуальній експлуатації в інтернеті

#Stop_Sexting: протидій булінгу, шантажу та сексуальній експлуатації в інтернеті

Люди онлайн можуть бути не тими, за кого себе видають! Скажи «ні» булінгу, сексуальній експлуатації та онлайн-шантажу. Ти не один, тобі можуть допомогти.

У період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн. У зв’язку з цим почастішали випадки булінгу, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилася вдвічі. Таку інформацію оприлюднив світовий огляд впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020).

Для того, щоб ти міг протидіяти онлайн-злочинам і не піддаватися на шантаж та експлуатацію в цифровому просторі, пропонуємо тобі переглянути соціальний відеоролик Stop Sexting.

Завантажити відеоролик можна ТУТ.

Контактні особи: 

Харченко Мирослава, головний консультант Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини, тел.: (097) 927 1414, (044) 255 6367, miroslavaharchenko@gmail.comMyroslava.Kharchenko@apu.gov.ua

Кликова Поліна, керівник проєкту #stop_sexтинг, тел.: (095) 440 3179, lina.klykova@gmail.com.

About the Author:

Оставить комментарий