Стипендії для стажування у Німецькому Бундестазі.

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини/Стипендії для стажування у Німецькому Бундестазі.

Стипендії для стажування у Німецькому Бундестазі.

Німецький Бундестаґ спільно з Вільним Берлінським університетом, Берлінським університетом ім. Гумбольдта та Берлінським технічним університетом в рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надає 120 стипендій молодим, зацікавленим у політиці випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїля, США та арабського світу.

«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановитих молодих людей, які прагнуть активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині, наприклад долучаюсь до роботи в партіях, засобах масової інформації, громадських організаціях або на державній службі. Німецький Бундестаґ надає таким молодим людям можливість протягом 15-тижневого стажування в офісі одного з депутатів Бундестаґу безпосередньо ознайомитися з парламентською системою та процесами прийняття політичних рішень в Німеччині, а також здобути практичний досвід у сфері парламентської діяльності.

Передумови подачі документів на стипендію для кандидатів з України:
* українське громадянство;
* дата народження після 1.3.1988;
* диплом про вищу освіту;
* вільне володіння німецькою мовою (щонайменше на рівні В2 відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти);
* велика зацікавленість політичними та суспільними процесами, а також історією Німеччини;
* громадська активність.

Учасники отримають щомісячну стипендію розміром 500 євро. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори. Учасникам надається безкоштовне помешкання в Берліні на весь період стажування та відшкодовуються транспортні витрати на прибуття та відбуття з Берліну.

Програма триває з 1 березня по 31 липня 2018 року.

Заявки на стипендію приймаються до 30-го червня 2017 року (включно)

Додаткову інформацію про програму та необхідні формуляри Ви знайдете на інтернет-сторінці Німецького Бундестаґу: http://www.bundestag.de/europa_internationales/internat_austausch

About the Author:

Оставить комментарий