ТОП-5 серіалів від Молодіжного центру

Главная/Новини, Новости/ТОП-5 серіалів від Молодіжного центру

ТОП-5 серіалів від Молодіжного центру

Не знаєш, що подивитися ввечері після важкого дня? Та ще й цікаве?

У цьому тобі допоможе команда МРЦ. Для тебе ми сформували список нових серіалів , які особисто переглянули та рекомендуємо до перегляду:

🔹»Академія Амбрелла», 2019 рік, 2 сезони
Історія про сімох дітей з особливими можливостями, яких всиновлює мільярдер Сер Реджинальд Гарґрівс та створює Академію Амбрелла. Уже дорослими, живучи окремо один від одного, брати і сестри дізнаються, що мільярдер помер, і збираються на його похорон. П’ятий повертається з майбутнього зі звісткою, що глобальний апокаліпсис неминучий. Тим часом, возз’єднані брати і сестри намагаються розкрити таємницю своєї неблагополучної сім’ї.

🔹»Перші ластівки. Zалежні», 2020 рік, 1 сезон
Протилежність образів, актуальність проблем і справжній погляд на життя молоді, переповненого страхом, протестом і залежностями, що в кожного свої. Чи вдасться героям серіалу побороти свою залежність і врятуватися від смерті, до якої їх спонукає… Друг.

🔹»Ферзевий гамбіт», 2020 рік, 1 сезон
Бет Гармон виросла в дитячому будинку в штаті Кентуккі в 1950-х. Там вона виявила свій талант до шахів. Бет відточує свої професійні навички. Вона вважає, що шахи дають їй відчуття контролю. Водночас схильності до алкоголю й піґулок з транквілізаторами можуть вийти з-під контролю. Чи вистачить у Бет рішучості перемогти у вирішальному бою?

🔹»Емілі в Парижі», 2020 рік, 1 сезон
Емілі Купер виконавчий директор з маркетингу в Чикаго, несподівано отримує пропозицію відправитися в Париж замість своєї начальниці. Героїні належить влитися в новий колектив, зануритися в місцеву культуру, знайти друзів і любов.

🔹»Дікінсон», 2019 рік, 2 сезони
Серіал про відому письменницю Емілі Дікінсон із сучасною чутливістю та тоном. Він переносить глядачів у світ героїні, зухвало досліджуючи обмеження суспільства, статі та сім’ї з точки зору початківця-письменника, який не вписується до її власного часу через образну точку зору.

About the Author:

Оставить комментарий