ТОП-5 українських коміксів

Главная/Новини, Новости, Супергерої/ТОП-5 українських коміксів

ТОП-5 українських коміксів

😉 Друзі, ловіть цікаву підбірку українських коміксів ТОП-5 за версією Молодіжний Центр

👉 «Кривава Мері», Вікторія Пономаренко
Цей комікс — це мікс повсякдення і фентезі, «трохи нашої жахливої реальності та вампірів». Головна героїня коміксу — Лео, студентка університету, живе в гуртожитку, а з нею в кімнаті — ще двоє дівчат і до них часто навідується спільна знайома. Одного вечора вони вирішують викликати Криваву Мері, — саме з цього моменту й починають розгортатися трагічні події.

👉 «Падіння Данте», Сергій Калініченко
Це історія про воїна Данте і його вірного пса Вергілія, які, повернувшись додому, знаходять порожній будинок зі слідами боротьби. Хоробрі герої відправляються на пошуки викраденої коханої Данте.

👉 «Люди ХZ», Владислав Павленко
Кілька десятикласників вирішують прогуляти уроки й це їхнє рішення обертається нестандартними наслідками — такий сюжет графічного роману «Люди ХZ». «Втрачене покоління, Покоління «Pepsi», Generation Z… Чи… ХZ? Хто ми? «Люди XZ» — це графічний роман про тебе, про мене… про НАС» — говориться на сайті, створеному під комікс.

👉 «Резонанс Шумана. Голос повстання», Сергій Клименко
Історія манґа-коміксу розповідає про людей, які намагаються запобігти створенню штучного надінтелекту, що спонсорується урядом і який розробляють із метою постійного контролю над суспільством. Ця історія зачіпає таку важливу та актуальну в наш час дилему — що ж краще для людства — свобода, в якій ми не будемо захищені від злочинів і терору, або ж безпека, яка тягне за собою тотальний контроль.

👉 «Муру», Михаїл Заблодський
Основу сюжету саркастичного коміксу «Муру» складають пригоди кота і його нетямущого господаря Біллі Гугла, «що живуть у Місті-на-Холмах». А на ділі — прилітають інопланетяни, знищують зоопарк, сторож (Біллі Гугл) лишається без діла й вирішує стати художником.

🔗 Джерело: http://ogogo.if.ua

About the Author:

Оставить комментарий