ТОП-5 улюблених проєктів Діани Олійник

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новини НГО, Новости, Супергерої/ТОП-5 улюблених проєктів Діани Олійник

ТОП-5 улюблених проєктів Діани Олійник

Сідай. Наша Діана Олійник розкаже тобі про ТОП-5 своїх найулюбленіших тренінгів та проєктів в МРЦ майже за рік її роботи з нами 🔥

🔹Молодіжні квартирники

Квартирники займають окреме місце у моєму серці. Думаю, що це тому що я обожнюю музику і не буду собою, якщо під час роботи на фоні у мене не грають пісні, це концентрує і розслабляє одночасно. Квартирники організовувалися у нас вже двічі, а в п’ятницю буде вже третій. Я люблю їх за атмосферність, і, звичайно, за музику.

🔹Успішна кар’єра

Цей проєкт познайомив мене з командою МРЦ. Це — місячний навчальний курс, який розвиває навички пошуку роботи. Завдяки ньому я зробила перші кроки у працевлаштуванні ще у 2019. Через 7 місяців я прийшла працювати в Молодіжний центр і згодом координувала вже другу хвилю проєкту «Успішна кар’єра».

🔹Безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ

Цим спільним заходом з осередком

Teenergizer

у Черкасах ми показували, що здавати тест на ВІЛ можна швидко, легко і анонімно. Важливо розуміти, що ти несеш відповідальність за своє здоров’я і здоров’я інших, а також те, що позитивний ВІЛ-статус — це не кінець. При своєчасному початку терапії можна прожити довге і повноцінне життя.

🔹Проєкт «Захисти»

Ми зробили два тренінги — з домедичної допомоги, а також зі зброєзнавства, де вивчали теорію і навчалися стріляти. Плануємо запустити ще один тренінг — з самооборони, як тільки будемо бачити послаблення карантинних умов.

🔹Кар’єрні консультування та тренінги з написання резюме і проходження співбесіди

Вже всі зрозуміли, що я — любителька допомагати молоді у побудові кар’єри? 😅

Тому проводжу кар’єрні консультування у МРЦ для всіх бажаючих, а також те, що підвищує скіли і точно знадобиться у майбутньому.

А який твій улюблений проєкт у МРЦ? 😏

#проєкти_МРЦ

About the Author:

Оставить комментарий