Третій арт-пікнік із мистецтва комунікації

Главная/Новини, Новости/Третій арт-пікнік із мистецтва комунікації

Третій арт-пікнік із мистецтва комунікації

📣Учора відбувся вже третій наш арт-пікнік. На ньому навчалися мистецтва комунікації разом із Інна Ченбай.

На початку зустрічі тренерка провела знайомство за допомогою кольорових ґудзиків. Кожен інтуїтивно обирав той ґудзик, який йому до вподоби і намагався пояснити, чим він його приваблює.

Далі учасники сформували пари. Спершу за ознакою схожих ґудзиків, а потім – протилежних і намагалися віднайти у них особливості, які об’єднують.💎

За словами тренерки, така вправа корисна для налагодження комунікації з тими людьми, з якими, на перший погляд, ми не маємо нічого спільного:

«У житті нам доводиться спілкуватися з різними людьми, серед яких є й ті, які не завжди нам імпонують», − зазначила тренерка.

Також за допомогою вправи «Історія» учасники зрозуміли, як може трансформуватися інформація, яку переказали декілька разів. Тому для ефективного результату спілкування потрібно, щоб люди максимально точно розуміли одне одного.🧐

Насамкінець разом провели рефлексію зустрічі, де кожен висловив свою думку про зміст заняття, власні враження та емоції від нього.

👉Р.S. Уже завтра, 17 липня о 17:00, запрошуємо на завершальний пікнік проєкту. Місце зустрічі — Долина Троянд. Беріть із собою карімати і зустрінемося!

About the Author:

Оставить комментарий