Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра»

Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра»

😉 Друзі, усім привіт! Третє заняття в межах проекту 🖍 «Skills Lab: успішна кар’єра» на тему «Співбесіда та ведення переговорів» відбулося вчора, 24 вересня, в Молодіжний Центр.

На початку тренінгу представниця Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області Таня Брикун розповіла учасникам програми про переваги роботи державних службовців, особливості їх працевлаштування, отримання трудового стажу та соціальних гарантій:

«Підприємницька діяльність не завжди є стабільною, адже існує безліч факторів і ризиків, які впливають на успішність вашої справи. Часто конкуренція може спричинити проблеми в бізнесі. Натомість серед переваг державної служби − стабільна заробітня плата та надійні гарантії, зокрема повний соціальний пакет послуг!»

Спікер відповіла на запитання учасників, розповіла про необхідний пакет документів і вимоги до проходження конкурсу на державну посаду та анонсувала круту можливість — стажування в Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області.

Після цього «скілcлабівці» презентували власні професійні резюме, отримали цінні поради щодо їх вдосконалення від координатора проекту Elena Kudryavtseva та переглянули пізнавальну відеолекцію про підготовку до співбесіди від Vyacheslav Tatarchuk − керівника Департаменту розвитку та управління талантами НЕК «Укренерго».

Відео допомогло учасникам визначити власні сильні та слабкі сторони, зони розвитку та професійні компетенції, а також сформувати власні цілі за технологією SMART! Відповідно до неї ціль має бути:

• конкретною (максимально уточнюйте, який результат і за яких обставин ви хочете отримати);
• вимірюваною (можна отримати та проаналізувати результати);
• досяжною (зрозумійте, що саме для вас є досягненням?);
• актуальною;
• релевантною (потрібно, щоб у вас було достатньо ресурсів для реалізації поставленої цілі);
• визначеною в часі (поставити кінцеву дату виконання мети і завдання).

Далі «скілслабівці» об’єдналися в групи, а наша Elena Kudryavtseva провела з ними круті дебати на тему «Цікава робота vs висока зарплата». Кожна команда мала відстоювати свою позицію і добирати найбільш переконливі аргументи, які оцінювали глядачі.

 Насамкінець Elena Kudryavtseva запропонувала учасникам виконати креативну вправу «Шило на мило», яка передбачає 10 обмінів речами із незнайомими людьми. При цьому по завершенню завдання замість звичайної скріпки учасники мають отримати більш вартісні речі!

Нагадаємо, наступне 4 заняття на тему «Тайм-менеджмент та work-life balance» відбудеться в цей четвер, 26 вересня. Буде цікаво та драйвово 👏

 Проект «Skills Lab: успішна карєра» відбувається за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA UkraineДепартамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Україниспорту України у співпраці з Молодіжний Центр.

#CSRUkraine #UNFPA #CareerHub #SkillsLab #Команда_мрії_МРЦ #Черкаси

About the Author:

Оставить комментарий