Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра» провели в Молодіжному центрі

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра» провели в Молодіжному центрі

Третє заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра» провели в Молодіжному центрі

😉 Друзі, усім привіт! Третє заняття в межах проекту  🖍 «Skills Lab: успішна кар’єра» на тему «Співбесіда та ведення переговорів» відбулося вчора, 24 вересня, в  Молодіжний Центр .

На качана тренінгу представніця  Головне ТЕРИТОРІАЛЬНЕ управління юстиції у Черкаській області  Таня Брікун  розповіла учасникам програми про Преимущества роботи державних СЛУЖБОВЦІВ, Особливості їх працевлаштування, Отримання трудового стажу та СОЦІАЛЬНИХ гарантій:

«Підприємницька діяльність НЕ всегда є ста більною, Аджея існує безліч факторів и різіків, Які вплівають на успішність Вашої справи. Часто конкуренція может спричинитися проблеми в бізнесі. Натомість среди перевага державної служби — стабільна Заробітня плата та Надійні гарантії, зокрема повний соціальний пакет послуг! «

Спікер відповіла на запитання учасников, розповіла про необхідній пакет документів и вимоги до проходження конкурсу на державну посаду та анонсувала Крут можлівість — стажування в  Головне ТЕРИТОРІАЛЬНЕ управління юстиції у Черкаській області .

После цього «скілcлабівці» презентувалі Власні Професійні резюме, отримай цінні поради относительно їх Вдосконалення від координатора проекту  Elena Kudryavtseva  та переглянулися пізнавальну відеолекцію про підготовку до співбесіди від  Vyacheslav Tatarchuk  — керівника Департаменту розвитку та управління талантами НЕК «Укренерго».

Відео допомогло учасникам візначіті Власні Сильні та слабкі боку, зони розвитку та Професійні компетенції, а такоже Сформувати Власні цілі за технологією SMART! Відповідно до неї ціль має буті:

• конкретною (максимально Уточнюйте, Який результат и за якіх обставинні ви хочете отріматі);
• вімірюваною (можна отріматі та проаналізуваті результати);
• досяжною (зрозумійте, что именно для вас є досягнені?);
• актуальність;
• релевантність (нужно, щоб у вас Було достаточно ресурсов для реализации поставленої цілі);
• Визначення в часі (поставити кінцеву дату Виконання мети и завдання).

Далі «скілслабівці» об’єдналися в групи, а наша  Elena Kudryavtseva  провела з ними круті дебати на тему «Цікава робота vs висока зарплата». Кожна команда мала відстоюваті свою позицию и добіратся найбільш переконліві аргументи, Які оцінювалі Глядачі.

 Насамкінець  Elena Kudryavtseva  предложили учасникам Виконати креативний вправо «Шило на мило», яка предполагает 10 обмінів промовами Із Незнайома людьми. При цьом по завершенню завдання вместо звічайної Скріпки учасники ма ють отріматі більш вартісні РЕЧІ!

Нагадаємо, наступна 4 заняття на тему «Тайм-менеджмент та work-life balance» состоится в цею четвер, 26 вересня. Буде цікаво та драйвово 👏

 Проект «Skills Lab: успішна карєра» відбувається за ініціативи експертної организации  Центр «Розвиток Корпоратівної Соціальної Відповідальності»Фонд народонаселення ООН в Україні — UNFPA UkraineДепартамент Молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України спорту України у СПІВПРАЦІ з  Молодіжний Центр .

# CSRUkraine  # UNFPA  # CareerHub  # SkillsLab  # Команда_мрії_МРЦ  # Черкаси

About the Author:

Оставить комментарий