Три книги-бустери для ефективного саморозвитку

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Три книги-бустери для ефективного саморозвитку

Три книги-бустери для ефективного саморозвитку

👉Пропонуємо Вам три книги-бустери для ефективного саморозвитку!)🤩

😎Ми можемо набагато більше аніж думаємо. Головне — ніколи не припиняти вчитися. Адже в світі є ще стільки інформації, з якою наш мозок не мав справи, і яка може допомогти підкорювати все вищі вершини.
Тож шукайте той інструмент, який допоможе вам віднайти сильні сторони, і не зупиняйтесь на досягненому.💪

💎1. Джефф Сазерленд “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час”

Що ви знаєте про унікальну методику Scrum? А от автор книги “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час” Джефф Сазерленд знає багато, адже він її розробник.

👌 Ця методика дозволяє побудувати процес своєї роботи таким чином, щоб її якість збільшилась в кілька разів. Тому якщо ви хочете підвищити свою ефективність, вам потрібно ознайомитись із використанням Scrum.

💎2. Стів Харві “Діяти як переможець, думати як переможець”

Чи помічали ви, що хтось із ваших друзів робить прекрасні речі власними руками? А хтось — легко вирішує конфліктні ситуації? Можливо, і вам вдається щось краще, аніж іншим. А все тому, що кожен із нас наділений талантом, потрібно лише виявити його, розвинути та направити в правильне русло.

👌 Завдяки книзі Стіва Харві “Діяти як переможець, думати як переможець” ви зможете це зробити, відшукаєте натхнення та зміните власне життя.

💎3. Ерік Бертран Ларссен “Пекельний тиждень. Сім днів, що змінять твоє життя”

Останнім часом все більше авторів пропонує власні способи змінити своє життя. Зазвичай, для цього вони виділяють місяць, півроку і т.д. Однак, якщо ви не хочете чекати стільки часу, щоб побачити результат, колишній спецназівець з Норвегії, а тепер тренер-психолог Ерік Бертран пропонує 7-денний інтенсив під назвою “пекельний тиждень”.

👌 Ця книга для тих, хто готовий змінити свої звички, погляди, життя; для тих, хто хоче розкрити потенціал і зробити неможливе можливим.

About the Author:

Оставить комментарий