Це так просто, і так важливо!

Главная/Новини/Це так просто, і так важливо!

Це так просто, і так важливо!

 Акція з енергозбереження під гаслом «Це так просто, і так важливо!» відбулася в ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка 2 лютого 2016 року.

Учні групи ЕМС–4 другого курсу розповсюджували серед педагогічного колективу та учнівської молоді пам’ятки з електробезпеки, буклети з проблем енергозбереження: «Які джерела світла краще?» та інші матеріали, що висвітлюють проблеми енергоефективності та енергозбереження. Молодь закликали берегти електроенергію, тепло, воду вдома та навчальному закладі.

Цьогоріч, для бажаючих надіслати свої поради щодо енергозбереження в навчальному закладі, працювала поштова скринька «Поради домового». У фойє училища була розгорнута тематична книжково–ілюстративна виставка«Бережіть енергію!» За доброю традицією учні ознайомилися із новинками енергозберігаючих ламп та обладнання корпорації 2015 року. В межах другого дня тижня електротехнічних дисциплін учні мали змогу поринути в історію Черкаського тролейбусу, який з’явився на вулицях міста п’ятдесят років тому та переглянути фільм «Маршрути до обрію» про історію електротранспорту Черкас.

Навчальний заклад висловлює слова подяки Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру та еко-волонтерці та громадській активістці Інессі Березі за допомогу в організації і проведенні цієї важливої акції.

About the Author:

Оставить комментарий