Церемонія нагородження волонтерів Черкащини «The best volunteers award»

Главная/Новини/Церемонія нагородження волонтерів Черкащини «The best volunteers award»

Церемонія нагородження волонтерів Черкащини «The best volunteers award»

Друзі, наша грандіозна подія, на яку ви з таким нетерпінням усі чекали, відбулася. Учора, 5 грудня, святкували всесвітній День волонтера. З нагоди цього свята в Молодіжний Центр відбулася урочиста церемонія нагородження активістів Черкащини «The best volunteers award».

На захід завітав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Він зауважив:

«Волонтерство для мене — це ті люди, які творять зміни відповідно до викликів сьогодення. Хтось стає лідером волонтерського руху, інші небайдужі їм допомагають, і всі ці функції в команді завжди є актуальними. Важливим також є вміння успішно комунікувати, щоб у результаті відбулися позитивні зміни або дії. Завдяки своїй волонтерській діяльності ви будуєте свою історію успіху!»

Учасників свята привітала Олена Лісова — директорка Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру:

«Щороку наша волонтерська родина поповнюється, і ми дуже раді бачити повний зал таких вмотивованих і активних людей! Волонтерство — це коли людина інвестує найдорожче, що має — свій час. І робить вона це для вирішення певної соціальної проблеми. Тому, чим більше буде волонтерів, тим менше буде проблем, і тим краще усім нам буде жити!»

Досвідчена волонтерка, тренерка і  психолог Вікторія Гуро виступила на святі з дуже емоційною мотиваційною промовою, якою надихнула активістів на нові ініціативи та здобутки:

«Волонтерство дає бажання вам крокувати до тієї цілі, про яку ви можливо ще не здогадуєтеся! Це чудово, коли в різних проєктах ви знаходите щось своє і від цієї діяльності у вас «горять» очі».

Спершу гості та активісти креативно познайомилися. Кожен мав представитися та розповісти коротку історію походження свого імені.

Далі учасники із закритими очима змагалися у створенні портрету ідеального волонтера, де кожен учасник команди мав намалювати лише один елемент образу волонтера.

Неймовірно смачний святковий фуршет з фантастичним тортом «Паспорт волонтера підготувала для гостей Наталия Баранова, за що ми їй дуже вдячні!

Ну і звичайно, кульмінацією свята стало нагородження волонтерів 2019 «The best volunteers award».
Усього в конкурсі взяли участь 12 волонтерів, які заповнили заявку і стали учасниками голосування на офіційному сайті Молодіжний Центр (mrc.ck.ua).

Нагадаємо, «Найкращого волонтера 2019 року» обирали за результатами:
👉 онлайн-голосування та
👉 супер-голосів від фахівців МРЦ.

Отже, переможцем конкурсу «Найкращий волонтер 2019 року» стала волонтерка Софія Макаренко. Вона отримала статуетку-оскар, диплом про перемогу та крутий приз — термочашку!

Найпопулярнішою волонтеркою за результатами онлайн-голосування стала Олександра Коміренко.

А перемогу в номінації «Найбільше відміток в паспорті волонтера» отримала Зоряна Городнюк.

Приз глядацьких симпатій дістався волонтеру-початківцю Вадим Максименко.

Наші дорогі волонтери, дякуємо Вам за всі Ваші старання, добрі серця та палаючі очі! Ми вас любимо та підготували ще чимало подарунків. Одним із них є серія з 6 неймовірно класних тренінгів для волонтерів. Деталі вже незабаром на нашій сторінці!😉

About the Author:

Оставить комментарий