У Черкасах стартував дитячий табір «Mind Kids Camp»

Главная/Новини/У Черкасах стартував дитячий табір «Mind Kids Camp»

У Черкасах стартував дитячий табір «Mind Kids Camp»

Працювати руками, головою, використовувати свою уяву та фантазію, бути активними, дружніми та працювати в команді навчали діток у таборі «Mind Kids Camp» 19 – 20 липня у Будинку культури ім. І. Кулика.

Організатором заходу виступила громадська організація «Українське молодіжне спілкування» у співпраці з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту IMEI. Волонтери та активісти проводили спортивні змагання, музичні виступи, інтелектуальні ігри, майстер-класи, театральні та лялькові вистави, Mind-лекції та багато іншого. Черкаські школярі (від 6 до 14 років) мали можливість всебічно розвинутися та познайомитись з новими друзями.

Найбільше дітям сподобалися Mind-лекції, на яких розповідали про секрети людей, які вже досягли певного успіху в житті.

– Головна мета – трансформація українського суспільства на краще. Левову частину зусиль ми якраз приділяємо вихованню нашої молоді, – зауважує директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов. – Вагома ініціатива йде на соціальні верстви населення, у т. ч. категорійні діти. Я запрошую усіх черкасців активно реєструватися до участі. Сподіваюся, що такі заходи ми будемо проводити щороку.

 

@Молодіжний центр долучив до заходу волонтерів @Катерина Кушнір, яка допомагала в організації заходу та @Ковєшніков Андрій, який зробив чудові фото,  які ви бачите нижче 😉

Дякуємо організаторам та волонтерам за чудовий захід!  

 

About the Author:

Оставить комментарий