У Молодіжний ресурсний центр завітали представники Корпусу Миру США в Україні

Главная/Новини/У Молодіжний ресурсний центр завітали представники Корпусу Миру США в Україні

У Молодіжний ресурсний центр завітали представники Корпусу Миру США в Україні

8Нещодавно до нас надійшов лист від Директора Корпусу Миру США в Україні, Денні Робертсона, він пише:

 «Корпус Миру повертається, щоб бути частиною процесу розвитку країни у час фундаментальних реформ. Добровольці долучатимуться до цього  процесу, викладаючи англійську мову, молодіжне лідерство, критичне мислення, толерантність, громадянську активність та волонтерство,  створюючи можливості для розвитку малого бізнесу і зміцнення організаційного потенціалу. Ми також покладаємося на вас у справі відновлення сильної та позитивної волонтерської культури Корпусу Миру в Україні, яка слугуватиме міцним фундаментом для нових добровольців, що приїдуть в середині 2015 року».

123

25 листопада у Ресурсному центрі пройшла зустріч із представником Корпусу Миру та керівником подальшої служби волонтерів, Гриценко          Жанною Петрівною.

Ми обговорили необхідність таких програм для кращого розуміння іноземцями ситуації в Україні та важливість підтримки міжнародної спільноти  для молоді.

 

Тож, навесні Молодіжний ресурсний центр сподівається прийняти у себе американського волонтера, щоб перейняти іноземний досвід та знання для українських активістів.

About the Author:

Оставить комментарий