«Україна – це я!»

Главная/Новини/«Україна – це я!»

«Україна – це я!»

Молоді українці і україночки, на вас вся надія! Коли російські можновладці бажають поневолити нашу країну, ми отримуємо «смерчі» та «гради», зруйновані міста і селища, поранених та вбитих захисників нашої Батьківщини. Досить!!! Ми волелюбний народ, незалежна й наша Україна! Давайте покажемо усьому світу, що ми вільні люди, які боронитимуть свою країну зі зброєю в руках та полум’ям у серці!

8 листопада вийди на Соборну площу міста Черкаси, запали Тризуб, промов Обітницю, скажи: «Україна – це я!» І тоді ти з впевненістю зможеш сказати, що ти дійсно патріот своєї держави, адже кожна запалена лампадка, кожен лист чи оберіг для підтримки бійця, набагато патріотичніше жовто-блакитного прапорця на сумочці! Ми молоде, енергійне, сповнене сил покоління, тож, вперед до розбудови своєї щасливої нації та могутньої держави!

Давайте усі разом зберемося цієї суботи на площі, принесемо із собою лампадки, і запалимо великий, викладений зі свічок, герб України, так званий Тризуб Єдності. Одночасно, по усій країні, велика кількість людей запалить такий же герб на кожній площі свого міста, як символ солідарності з загиблими та воюючими воїнами АТО, та як символ гарячого українського серця! Також ви можете взяти із собою символ підтримки бійців (лист, оберіг, малюнок, тощо), який волонтери обов’язково передадуть нашим героям. Після цього, усі учасники акції колективно складають обітницю єдності на захист України, де стверджують позицію «Україна – це Я» та заспівають державний гімн. Копії підписаних обітниць з усіх міст будуть передані російським опозиціонерам для оприлюднення в Росії.

Акція «Україна – це Я» не політична та не комерційна.

Черкаси мають сяяти не гірше інших міст! Прийди на Соборну площу 8 листопада та принеси свій вогник патріотизму і незалежності! Ми чекаємо на тебе! Яке суспільство сьогодні – така держава завтра!
https://www.youtube.com/watch?v=acXjsAEB47Q

About the Author:

Оставить комментарий